şükela:  tümü | bugün
  • rezalet başlıkları şikayet edilen mecrada sonuç alınamayınca sözlükte ses getirmek adına çok olumlu başlıklar bence.

arada rezalet diye gördüğümüz onlarca saçmalığı da sözlüğün mevcut haline veriyorum.

ben de bir konuda gerek entry, gerekse mesaj yoluyla dile getirmeme rağmen sonuç alamadığım için son çare olarak burada dile getirmeye karar verdim.

konu şu:

nick başlığım olan aranan hayvan başlığında yer alan konulu video yavru bir kediye yapılan işkenceyle ilgili. daha önce bir grup hırsızın videosu vardı. içinde hayvan kelimesi geçtiği için umrumda olmuyordu.

sözlüğün on yıl içinde geçirdiği dibine evrime yorumsuz kalmaya çalışıp mevcut kaliteden maksimum keyif almaya çalışıyorum herkes gibi. birçok farklı noktadan defalarca eleştiri alan reklam, hit sayısı, ekşi şeyler, yazar maaşlarının geç yatması, bilumum video ve içerik siteleriyle yapılmış anlaşmalar sonucu karşımıza çıkan saçmalıklar için bir şey 'diyemiyoruz'. buranın sahibi nasıl istiyorsa öyle olur. top onlarındır, isterlerse oynatmazlar. kapı şurada ne yazık ki ===>.

ancak sözlük yetkilerine bu konuda yazdığım şey cevapsız kalıyor ve başlığımda o iğrenç görüntüleri görmek zorunda kalıyorsam itiraz etmek hakkımdır.

bu başlığı açıp (ilgi görür, görmez o ayrı) konuyu buraya taşımamın sebebi budur.

sözlükte iğrenç içerikli videolara itiraz edemiyor oluşumuz tamam.

ama başlığıma ilişmiş iğrenç işkence videosunu is-te-mi-yo-rum.

lütfen destekleyin.

yetkililer lütfen ilgilenin.
  • tarih itibariyle bu gerizekalılığa hala çözüm bulabilmiş değilim.

bir el de atmadınız yazıklar olsun!