şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: 5 ekim 2017 rte melih gökçek görüşmesi) ile demokratik(!) yollarla seçilen başkanlar görevden alınıyor, hem de kanunname çıkartılarak veya mahkemeye verilerek değil, kapalı kapılar ardında, halka açıklanan bir sebep olmadan. kılıçdaroğlu başkan olsaydı ve akp'li belediye başkanlarıyla gizli görüşmeler yapsaydı, çıkışta o başkanlar sebep göstermeden istifa etseydi, akgençlik bu siteyi göçertirdi. melih gökçek bugün istifa etmese bile başka birçok belediye başkanı istifa etti. melih istifa etmedi kiii diyecekler için zorla istifa ettirilmiş bir sürü belediye başkanı bulabiliriz.

  (bkz: 5 ekim 2017 cumhurbaşkanlığı harcama açıklaması)
  (bkz: sayıştay'ın 2016 yılı cb sarayı raporu)
  başlıklarında gösterilen, nereye harcandığı belli olmayan, her sene yeni bir kaçak saray dikilebilecek milyarlarca liranın "itibar" için gerekli olduğu açıklanıyor, itibar için neyin satın alındığı bile açıklanma ihtiyacı hissedilmiyor çünkü biliyorlar ki kendi sürüleri açıklama olmadan da kabul edecek.

  (bkz: mehmet şimşek'in vergi tabana yayılacak demesi) sayesinde, (bkz: cengiz inşaat'ın vergi borcunun silinmesi) ile alınmayan verginin, halk tarafından katmerli olarak ödeneceğini gördük. bir akgenç de çıkıp diyemiyor ki ben sıradan vatandaş olarak daha çok vergi vermek istiyorum zaten, zenginlerin borcu silinsin benden alınsın.

  akboy/akgirl olmak da zor be.
 • bu bir davadır deyip tek adamın diline baktıkları için böyleler. davanın gidişatı bellidir fazla şaşırtmaz. ak partinin gidişatı belirsiz. en sevdikleri bakanlar harcanınca bi anda suspus kalıyorlar.
 • ne kadar yalaka olsalar da herkesin öz kütlesinin 0 oldugu netlesmistir.
 • "sussunlar da insan sanalım" diyerek memnun kaldığım durumdur. umarım uzun sürer, çünkü gerçekten hiç çekilmiyorlar artık. yani öyle bir haldeler ki biri kalkıp ülkeyi yaksa, utanmadan "ısınalım diye yakmıştır" diyecek kadar büyülenmiş haldeler.
 • (bkz: 5 ekim 2017 turizm sektöründe iflas etmemiz) buraya da gelip "boykottandır" yazarlar.