*

şükela:  tümü | bugün
  • --- spoiler ---

milletimiz, cumhurbaşkanlığı külliyesindeki tüm yatırım ve hizmetlerin türkiye’nin itibarına ve cumhurbaşkanlığı makamının mehabetine uygun şekilde, aynı zamanda harcanan her kuruşta 80 milyonun hakkı olduğunun bilinciyle yürütüldüğü konusunda müsterih olsun.

--- spoiler ---

müsterih olmamı sağlayan açıklamadır. açıkçası ben tatmin oldum. adamlar nereye ne harcadıklarını kuruşu kuruşuna yazmışlar. *
  • meali,

"yeter ki biz itibarlı görünelim, siz gelir vergilerinizle mtv vergilerinizle buna destek olun, yastık altındaki altınları çıkarın, dolarları bozdurun..."
  • can alıcı ifadesi itibarda tasarruf olmazolan açıklama.

yaşasın itibarımız.
  • hangi itibar olduğu belirtilmediği için kafa karıştıran açıklamadır.

hangi itibar kardeş?
  • iyi o zaman her şeyi harca bitir, itibar diye. itibarını görüyoruz birleşmiş milletler konuşmalarında. bizimki çıkınca herkes salonu terkediyor. utanç verici.

kendini savunmaya bakar mısınız, karşısında aptal var sanki.
  • kimin itibarında tasarruf olmaz diye düşündüren açıklama.
    polis copu kafama indirirken kimse itibarımı, hatta itibarımızı düşünmedi (evet öğretmenlerini döven ülkeler dünyada rezil oluyorlar).
    insanları güç bela hayatta kalacakları paraya çalıştırırken kimse itibarımızı düşünmedi.
    bütün ülke bir tek kişinin itibarı için mi çalışıyor yani? rte tek başına devlet mi zannediyor kendini?
  • oh müsterih oldum
  • türkiyedeki insanların itibarına yakışacak ücret politikasıyla desteklense süper bahane aslında.
    saray, yemedik bilesin..