şükela:  tümü | bugün
 • geçtiğimiz günlerde ilk açıldığı günden bugüne sayısız alışveriş yaptığım internette ve ekşide sayısız şikayeti olmasına karşın kendim bir sorun yaşamadığım için memnun olduğum hepsiburadan 78607757 sipariş numarası ile bir alışveriş yaptım.

  normalde alacağım tek bir ürün vardı, ancak adamlar kampanya yapmış maximuma 50 tl puan diye, hadi onuda alayım bunuda alayım derken 130 tllik ana ürün ile toplam sepet 510 tl ye ulaştı, ve maximum kampanyasına dahil olundu. esas beklenen ürün hariç hepsi geldi bi rtek en önemli ana ürün yok, sonunda aras kargodan telefon, üründen kırık cam sesleri geliyor bu ürün hasar almış geri yolluyoruz haberiniz olsun.

  inanmadım belki sağlamdır diye şubeye gittim hakkaten 5 kg döküm tencerenin cam kapağı tuz buz olmuş, hepsiburada böyle bir cam parcalı ürünü sıradan kutuya koymuş yollamış, üstünde ne kırılacak var ne başka bir uyarı, kırılmasa zaten tuhaf olurdu.

  bunun üstüne siteyi hem aradım hem yazılı mesaj attım, sakın para iadesi yapmayın, puan kampanyasından banka atıyor, ya aynı ürünü yollayın yada alışveriş çeki olarak hesaba tanımlayın.

  bugün ise ne oldu tahmin edin ne oldu, 13:00 sularında sms paranız iade edildi.

  sonuç olarak önceden geldiği için kullanılmış önem derecesi çok daha düşük 380 tl lik luzumsuz alışveriler, kampayadan giden extra zarar yazan 50 tl puan.

  üstüne bir kırılacak ürün etiketi yapıştırmak hadi yapamadın adam gibi bir paket yapmak bu kadar mı zordur. hadi yapmadın müşteri ne zaman istersen yolla acelem yok yada hediye çeki olarak hesaba tanımla diyor dalga geçer gibi niye geri iade ediyorsun.

  elveda hepsiburada
 • internet üzerinden yapılan alışverişlerde kanunun tüketiciye tanımış olduğu 14 günlük cayma hakkı kullanılarak 380tl'lik lüzumsuz alışverişin komple iade edilmesiyle çözülebilecek olan rezalet.

  hepsini geri yollarsın. önünde iki seçenek kalır: 1) ya hepsini yolladıktan sonra aynı ürünleri aynı kampanya ile bir daha alırsın, 2) ya da hepsiburada'nın mallığından kaynaklanan bu durumda bilinçli tüketici gibi davranıp, mal olan firmaya para kazandırmadığın için kendinle gurur duyarsın.

  adettendir:

  rezalet puanım: 0/10
 • senin ürünün gelmis en azından. 31 gun oldu, ayin 5 inde verdiğim ürün gelmedi. iptal talebinde bulundum, para iadesi hala yapılmadı.
  bir daha söylüyorum, özellikle
  büyük hacimli (horoz lojistik) hiçbir şey almayın, basınız agrir.
 • ...