şükela:  tümü | bugün
 • http://mobil.hurriyet.com.tr/…st-olduruldu-40600574

  muğla'nın köyceğiz ilçesinde güvenlik güçlerince düzenlenen operasyonda 5 pkk'lı terörist etkisiz hale getirildi.

  alınan bilgiye göre, elde edilen istihbarat üzerine harekete geçen polis ve jandarma ekipleri, köyceğiz ilçesi toparlar bölgesindeki ormanlık alanda oldukları tespit edilen 7 kişilik pkk'lı terörist grubuna yönelik ortaklaşa operasyon başlattı. çıkan çatışmada 5 terörist ölü ele geçirilirken, 2'sinin daha yakalanması için çalışma yürütülüyor. çatışmada bir askerin de ayağından hafif şekilde yaralandığı belirtildi.

  bölgeyi çembere alan muğla zıpkınlar komando taburu ile bornava komando tugayı ve polis özel harekat ekiplerinin operasyonunun sürdüğü kaydedildi. dün de seydikemer ilçesi yakınlarında yol kontrolünde 4 terörist ve 3 işbirlikçisi yakalanmıştı. yetkililer, bu iki terörist grubunun birbirinden bağımsız hareket ettiğinin belirlendiği bilgisini verdi.
 • bölücü orospu çocuklarının eceline susadığını gösteren haber. ege halkı işbirlikçi malum bölge halkı gibi değildir (örgüte karşı, silahsız çözüm yanlısı masum halktan bahsetmiyorum). sizi barındırmaz bu dağlarda, işini askere de bırakmaz. o dağlar efelerin, zeybeklerin yatağıdır. vatan hainlerine geçit vermez.
 • yaklaşık 1 aydır dalaman ve köyceğiz'in dağ köylerinde aranıyordu bu it sürüsü. köylü huzursuz, tetikte bekliyordu. hatta bazı köylerin giriş çıkışında kimlik kontrolü yapılıyordu. kaçan diğer ikisinin de çarçabuk paketlenmesi dileğiyle.
 • ege dağları kime yar oldu ki size olsun dedirtmiştir.

  bu bölgeye gelişlerinin en önemli sebebi güneydoğudan izmir ,muğla ve antalya çevresinin aldığı yoğun göçtür ayrıyeten.
 • geçen yıllardan bu yana izmir ve çevresinde yaşanan terör olaylarına bakarak şaşırılmaması gereken durumdur. ayrıca, "ege halkı işbirlikçi malum bölge halkı gibi değildir" diyenlerin de fena yanıldığı durumdur.

  izmir'in nüfusu 40 yılda 10 katına çıktı. sizce bu insanlar nereden geldiler? aralarında teröristlere sempati duyanlar yok mudur? daha geçen yıl bayındır'da jandarma ve polise saldırı düzenlediler. destek almadan bunları yapmaları mümkün değil.
 • orman kanununda orman yakmanın cezasının idam olmasının sebebi bu it sürüsüdür. kaçarken orman yakan, zarar vermek için ateşe verip geçen bu orospu çocukları.

  şu aralar gece nöbet tutan, domuz damında eli silahta bekleyen muğlalı hemşehrilerime selam olsun
 • eylülün son haftası kaş -seydikemer- dalaman arasında detaylı askeri arama ve kontrolleri görünce anlam verememiş,tatil bölgesinde bu kadar sıkı kontrol (her aracın durdurulup tek tek aranması gibi) neyin nesi demiştik.. demek ki sebep bu hainlerle ilgili istihbarat alınmasıymış..