şükela:  tümü | bugün
  • bir çok firma ile paylaşacağınız ortak kader. geçmiş olsun.
  • 2 sene önce rusyada inşaat sektöründe çalışırken de ben iflas etmiştim.

ama hep demişimdir.
    eğonomi çoğei.
  • icim cız ederek okuduğum başlıktır.malesef turizmin ve bircok diger sektorun geldigi vaziyetin canlı örneğidir. kac kisinin ekmek yedigi bir işletme..
    onlarca emek verilerek ortaya cikarilan bir milli deger daha kepenk kapatiyor. bu meslegin mutfağını da, vitrinini de, sahasını da bilen biri olarak extra üzüldüm..
    1 turun ortaya cikmasina kadar, kac gunduz kac gece calisiliyor, tur suresince aynı emek, sonrasında da devam eden hizmet..
    sevgili meslektasima gecmis olsun.

edit: dilbilgisi
  • geçmiş olsun, borçlarınızı kapatıp kendinizi bir sene idare edebileceğinizi söylüyorsunuz. bu iyi bir zaman bana göre. kafanızı toparladıktan sonra güzel şeyler başarırsınız umarım.
  • belki de boykota uğramıştır.
  • okurken kendim iflas etmişcesine çaresizliğe gömüldüğüm hadise. geçmis olsun.
    o vizelerin neden çikmadıgını az çok tahmin edebiliyoruz
  • misafirlerinize vize vermeyen ülkelere ey yunanistan ey bulgaristan diye posta koyacaktınız hiç bilmiyorsunuz bu işi.

kerkük, musul, süleymaniye turlarını deneyin yeni trend ortadoğu boklularının yaşadığı yerler. çok endemik bir tür olan terlikli maymunlara safari düzenlenebilir.
  • işte bunlar hep sarayın itibarından kaynaklı.
    oysa cb sarayı daha büyük olsa ülkenin itibarı da o kadar büyüyecekti.
    devlet paraya kıyamadı şu cn sarayını daha büyük yapmak için.
    (bkz: itibardan tasarruf olmaz)
  • bodruma çeşmeye alaçatıya dadanan istanbullu ve beyaz yakalı kendini birşey sanan züppeler mevsimlik göç etmeye devam ettikçe hiç bir cacık olmaz.

etki - tepki.