şükela:  tümü | bugün
 • maalesef cephanelik patlaması gibi duruyor. 20 nin üzerinde ambulans gecti. patlama gözümün önünde atom bombası misali oldu. allah askerimizi korusun.
 • askeri cephaneliği havaya uçurmuştur...

  http://www.trtturk.com.tr/…-cephanelik-patladi.html
 • an itibari ile hastanemize vızır vızır ambulanslar yaralı taşımaktadır. bakalım bilanço nasıl olucak. üzgünüz.
 • açıklama ne olursa olsun son dönemlerde yaşanılan terörist saldırıların çoğunluğundan ötürü komplo teorilerini beraberinde getirebilecek olan üzücü bir olay.
 • 21:15'te meydana gelmiştir, yaralıların durumunun ciddi olmamasını umarım
 • 41. mühimmat bölük komutanlığı içerisinde gerçekleşmiş olan patlamadır.

  askerliğimi yaptığım, afyonun soğuğunda o meşhur kulelerinde benim ve diğer tertiplerimin anasını ağlatan bu birlikteki patlamada umarım bir can kaybı yoktur.

  her mühimmat bölüğünde olduğu gibi etrafı iglolarla çevrili ve engebeli bir arazide kurulu olan bu birliğin binaları, yerleşkenin merkezinde bulunmaktaydı. eğer yaralı sayısı söylenildiği kadar yüksek ise, büyük ihtimalle koğuşlara yakın olan iglolardan birisinin patlamış olması lazım.
 • muhtemelen ajan barzonun birinin sebep oldugu. almayin kodumun barzolarini askere olan bizim yagiz deliganlilara oluyo. ya da alin ama dogal yasam alanlarindan cikarmayin.
  (bkz: magara)
  zoge: askerlik yapmayanlar basiyo tabi eksiye, mina koim sizin alayda hic barzo yoktu herhalde. biz cok yakaladik, cephanelik fotosu ceken mi istersin, alayin krokisini asker mektubuyla gondermeye calisan mi istersin, gece sira gecesi yapan mi ararsin.
 • cephanelikteki el bombalarının olduğu bölümde yaşanmıştır, patlamanın olduğu yere yeni patlama riskinden dolayı girilememekte ve içeride bulunan veya bulunabilecek askerler hakkında bilgi edinilememektedir.

  patlama riskinden dolayı havadan da, karadan da müdahale edilemediği belediye başkanının beyanından anlaşılmıştır.
 • maalesef 40 a yakın şehit var

  ?. olay anında yerel medya'dan birinden duydugum bir haber. içtimada bu kadar sayıda askerin eksik olduguna dair bilgi de doğrulanmadı. allah askerlerimizi korusun.
 • kısaca anlatmak gerekirse afyon merkezde deprem sanrısına sebep olacak kadar şidddetli bir patlama oldu.

  patlamanın olduğu yer gayet sıkı korunan, dışarıdan bu ölçüde bir zarara sebep olacak bir saldırının pek mümkün olmadığı bir yerdir. bazı kanallara çıkıp 58 ambulans geldi falan diyen şöhret meraklısı kişilere aldanmayın bu arada, evet olay ciddi, 20 civarında ambulans (özel hastanelerinkiler falan dahi) müdahele etti ki yaralı sayısı bu civarlarda olmalı.

  olaya müdahale edilemiyor çünkü diğer silolarda patlama riski var. soğutma çalışmaları sürüyor, bir kaç grup itfaiye gitti, iki üç takım da sivil savunma ekibi geçti. son durum budur...

  edit: kesinlikle şehit var. ancak kırk gibi rakamlar duymuyoruz. tasnif ekibinden rütbeli (astsubay, uzman) ve rütbesiz ağır yaralılar ve ulaşılamayanlar var.