• aynı kusuru 35. kez işlediği için sertliğini normal bulduğum cezadır.

edit: evet, fikrimi belirttiğim ve en ufak küfür veya kötü söz içermeyen bu entrim ile küfür yemeye devam ediyorum. ben de bütün bu küfürbazlar içerisinde en hızlı davranan ve en sert küfürleri eden yutonagatomoo isimli çaylak arkadaşımıza en büyük galatasaraylı ödülü vermek istiyorum. bu gurur senin. gururlan.

edit2: ilk editi girdikten sonra mesaj kutum daha da yaratıcı küfürlerle doldu valla, size de ödül veriyim adınızı yaziyim diye mi yapıyosunuz lan? o zaman yeni bir challenge: fikrimi belirttiğim bu entrye gelecek olan 100. küfürü edecek arkadaşa, galatasaray klubünü en güzel şekilde temsil etme ödülü olarak bir falcao forması hediye edeceğim. haydi aslanlar, böyle devam.
  • allah belanızı versin.

o federasyonu sosyal medya üzerinden ve toplum baskısıyla yıkmayan ultraslan bir daha stada gelmesin.

6222 çocukları taşak geçer gibi 19.05'de açıklıyorlar.

burda yıkmak fiilini gerçekten yıkmak olarak algılayanlar var. he amk dozer alıp gidecekler yıkacaklar. yeri göğü inletip adaleti alın diyorum ne anlıyorsunuz.

bu ülkede adalet zaten böyle sağlanmıyor mu? sosyal medya aracılığı ile değil mi? baklavacıları nasıl aldırdık içeri? benim anlatmaya çalıştığım şey budur. farklı anlamlar çıkaranlar kendi kötü niyetlerini göstermektedir.

hala şiddet içerikli bu entry diye mesaj alıyorum kardeşim anlayın artık sosyal medya ve toplum baskısıyla adaleti alalım diyorum nesini anlamıyorsunuz? çıldırıcam ya... zaten sinirim bozuk...

illa düzelt entryi diye çok mesaj geldi, düzeltelim. sizi kıracağıma dişimi kırarım.
  • rizespor başkanına verilen cezadan sonra biraz izan olsun nasıl bir orantı var cezalarda. onumuzdeki ilk maçta hocanın yardımcısı da çıkıp aynı aciklamayi kelime kelime yapsın bakalım kac maç ceza verecekler.
    hatta bir adım öteye gidip diğer başkan, yönetici ve teknik direktörlerin ceza almayan açıklamalarından cümleler seçerek aciklama yapılsın bakalım ne ceza verecekler.
  • istediğiniz kadar uğraşın galatasaray gene şampiyon olacak.
    t:haksız verilen bir ceza.
  • özellikle fenerbahçe maçını da hesaplayip verilen ceza düşüncesini akıllara getirmistir. bunun hesabını liseli lisesiz ayrımi yapmadan tüm camia birleserek sorulmasi lazım.
  • bunlarda allah korkusu kalmamış. yazıklar olsun.

saat tam 19:05'te bu cezayı açıklandı. 6222 çocukları köpek gibi korkuyor. https://twitter.com/…tatus/1169642728046649344?s=19
  • rezalettir. ülkede her maçtan sonra saçma sapan açıklamalar yapan başkanlar ve yöneticiler mevcut. ne ima ettiği bile belli olmayan bir adama 4 maç ceza vermek net adaletsizliktir. adamın biri silahım olsa hakemi vururdum dedi. bir şey ima etmek falan yok, gayet net. cezası 11 gün. rezil herifler.
  • ananızın amına kadar yolunuz var. bütün oyunlarınıza rağmen şampiyon olacağız.
  • hakemler, federasyon, tahkim, medya falan galatasaraylı değil mi zaten?

resmen haksızlıktır, rezilliktir. siz böyle yaptıkça galatasaray ve fatih terim her seferinde daha başırılı oluyor.
  • itiraz eder, fener maçına çıkartırlar.
667 entry daha
hesabın var mı? giriş yap