şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
  • bu başlık nasıl bu kadar ilgisiz kalmış anlamadım, bir garanti maaş müşterisi olarak oldukça işkillendim.

sorununuz umarım en kısa sürede çözülür.

up!
  • oha aplikasyonu nasıl hacklemişler o ilginç. geçmiş olsun
  • normalde ses getirmesi gereken ancak kadınların cinsel uzuvları veya cinsel hayatları ile ilgili olmadığı için incisözlük tarafından dikkate alınmayan başlık.

yaşanan dolandıcılığın en kısa sürede çözüme kavuşmasını dilerim.

up!
  • sistem dürüst insanı korumaktan uzak. hepimizin başına böyle bir şey gelebilir. gerçekten ahlak normları yüksek bir topluluk olsak herkes üzerine düşeni yapar ve bunu yapanı dünyaya geldiğine pişman edebilirler ama mağduru dünyaya geldiğine pişman etmek daha kolay.
  • en kısa sürede bütün hesapları kapatma ve başka bir bankaya aktarma kararı aldırtmış başlık.
  • “yok artık” dediğim rezalet. ben de telefonuma mesaj geliyor nasılsa en kötü oradan anlarım diye kendimi güvende sanıyordum. gelişmeleri takip edeceğim.
  • şahsın adına işlem yapmaya kalktığında kırk takla attıran sistemin başkası için ne kadar da kolay olduğunu bir kez daha gösteren rezalet.

bu tür bir dolandırma yaşamasam da işlem yapmak için onca güvenlik koridorundan geçip en sonunda lanet olsun deyip geri döndüğüm bir sürü sanal işlem oldu, millet başkasının kartını tıkır tıkır kullanabiliyor ne güzel yahu.

ama sana 2-3 ayda bir şifre değiştirtmesi de çabası, şifrenizin de sizin de...
  • rezalet gibi rezalet. 10/10.

5 yıl kadar önce garanti bankası maaş müşterisi iken bir telefon dolandırıcısı tarafından aranmıştım. karşımdaki kişi her ne hikmetse bankaya verdiğim tüm bilgileri biliyordu, takır takır söyledi. "sadece doğrulama için" kredi kartımın ikinci ve üçüncü 4 hanesine ihtiyacı vardı, hani şu ekstrede yazmayan rakamlar. telefonda uzun uzun konuştum, pes edip kapattılar. sonra polise gittim. polis memuru, o gün içinde aldığı 6. benzer şikayet olduğunu söyledi. çevremde birkaç kişi de aynı hafta içinde aynı şeyi yaşadı. tahmin edin ortak noktamız ne? garanti maaş müşterisiydik. o zamandan beri garanti'nin dijital ortamda çok ciddi bug'ları olabileceğini düşünüyordum, şimdi emin oldum.

rezalet sahibine geçmiş olsun.
27 entry daha