şükela:  tümü | bugün
  • hdp bolu il binasına akp ve mhpli gruplar tarafından saldırı düzenleniyor.
    burayı ikinci madımak yapacağız sloganları atılıyor.

link

edit: ikinci saldırıya hazırlanılıyor link

edit 2: içeride 30 kişi mahsur . link
  • polisin sessiz kaldığı bilgisi var.
    link
  • polis nasıl sessiz kalabiliyor anlamadım.

akp-mhp ortaklığı bu seçimi kazanırsa çok can yakacak dostlar. ülkenin şuan ki hali bile bunların seçileceği zamandan daha özgür.

bunların seçilmesi, ülkeye 90'lı yılları tekrar yaşatması demektir.

tüm muhalefet bu saldırılar için birlik olmalı, bu tür alçakça oluşumlara izin vermemelidir. hdp'ye saldırı yapılıyor diye diğer partiler sessiz kalmamalı. bugün bana yarın sana.

o yüzden parti güvenliği diye bir yasa var mı bilmiyorum ama yoksa da çıkartılmalı en hızlısından. bu tip eylemlere katılanlar direkt gözaltına alınmalıdır.
  • madımak is coming. bu dinci yamyamlar ve milliyetçi geçinen sokak köpekleri birgün sert kayaya çarpacak ama hadi bakalım. madımak'tan, maraş'tan, 6-7 eylülden unutmayın bu yamyamların ne mal olduğunu.

polisin sessiz kaldığına şaşıranlar, o akpolis ara sokaklarda ali ismail'i döve döve katletmişti. acır mı sanıyorsun ?
  • burada şiddete bulaşıp deşarj olduktan sonra utanmadan sahurunu yapacak muhteşem hoşgörülü insanların yaptığı eylem.
  • hemen bir çözüm süreci düzenlemek lazım. ak parti vatanı satmayı, hdp barış güvercini rolü yapmayı iyi bilir. bdp'miydi o bilemedim.

ne olursa olsun yapılmaması gereken bir saldırıdır. ama bu hdp'yi masum kılmaz. ankara'da kızılay'da patlayan bombayı pkk patlatınca ses çıkarmayan hdp'lileri iyi biliyoruz.
  • vallahi bu tiplerin bir hayvan kadar değeri yok. hayvanda zerafet var, dostluk var, muhabbet var.

bunlarda nefretten başka bir halt yok. yazık. hayatlarımızı, enerjimizi çalan boş beyinli insanlar. bu insanların eğitilebilir olduklarına da inanmıyorum. gerçekten zeka geriliği var.

ulan öküz!!!!

bu ülkede 6.000.000 sadece hdp seçmeni var. bak aileleri, çocuklarını geçtim. sadece seçmen. 6 kişi, 60 kişi değil. 6.000.000 kişi. şöyle düşün norveç nufusu 5 milyon. bir ülke nüfusu kadar insanı yok mu edeceksin? hayır. eee? ne ötüyorsun o zaman? sikik.

boş boş niye gerginlik çıkartıyorsun? libidoyu yönlenirecek insan mı bulamadın? seni kim ne yapsın tabi.

ulan bu kadar hayvan olursan kadınlar sizin suratınıza bakmaz tabi. ondan sonra da oraya buraya saldırırsın.
  • hdplilerin düzenlemiş olduğu saldırıdır.

yemezler.
  • acaba hdp'liler oslo'da akplilerle neler konuştuklarını deşifre edeceğiz demişler de mi saldırmışlar diye merak ettim.
    haa yoksa öyle bir durum, aile içinde olur böyle şeyler der geçerim. polis de karışmaz böyle işlere zaten