• izmir limanına gelen ithal hayvan konteynırlarından çıkan yolda telef olmuş hayvanların liman içine dökülmesi iddaalarıyla paralel yükselen kokudur.
  • narlıdere'de yoktur.

gecenin bu vakti camı açıp manyak gibi dışarıyı kokladım sokaktaki köpek napıyor bu angut diye baktı suratıma ama olsun koku yok.
  • izmir konakta da yanık kokusu var. izmir olarak öldük mü yahu. tamamının kokmuş olması enteresan.
  • evin içinde tur atmama neden olan koku..

bana daha çok yanık kokusu gibi geldi.. hatta duvara gömülü kablolarda kısa devre olduğunu düşündüm.. sonra balkona çıkınca kokunun dışarıdan geldiğini anladım.. muhtemelen körfezin son kullanma tarihi geldi..
  • bir salak fırsattan istifade chp'yi suçlamış. ak partili belediyelerde yaşayan insanlardan olarak buraların da aynı olduğunu belirtmek isterim.

not: iki partiye de değil. iyi partiye oy veriyorum.
  • 12 gibi alsancak'ta oturan bana da gelmiştir bu koku, kendiminki sanmıştım.

halkapınar-liman arasından işim gereği her gün geçiyorum, orada bokla bizzat sevişiliyor aylardır.
  • oysa ufak bi sessiz salmıştım. (bkz: çok ilginç)
  • konak, karabaglar, hatay hep bu kokunun etkisi altinda. araba ile yol boyu kendisine maruz kaldim.
  • bir ataköy sahil kokusu değlidir. ulan oradan her geçişimde bok kokar mı evet kokuyor. tabi zengin boku, onu belirteyim. senin benimki gibi karbonhidrat değil protein yakmış belli. *
  • evet izmir bildiğiniz kokuyor. aziz kocaoğlu döneminde olmuştur ve bunun tek sorumlusudur. yıl 2018 körfez temizlemek devlet sírrı değil ancak kocaoğlu ne körfezi ne izbanı ne de yolları düzeltme gayretinde.
    başka parti için çalıştığı kesin.
    twiter da #izmirkokuyor
hesabın var mı? giriş yap