şükela:  tümü | bugün
  • cnn türk'te an itibariyla kemal kılıçdaroğlu'nun gazetecilerin sorularını yanıtladığı program.

canlı youtube linki:

https://www.youtube.com/watch?v=-drcusjsimm

edit: hande fırat "kaşar gazeteciler" sorusunu sordu şimdi.
  • maarem gibi reyting almaz.
  • kk tatile mi gitmiş, biraz kavruk gördüm.
  • hande fırat'ın ince'yi kılıçdaroğlu'na şikayet ettiği yayın.
  • muharrem ince'ye yarardan çok zarar vereceğini düşündüğüm yayın.
    mümkünse sayın kılıçdaroğlu hiç gözükmemeli hiç konuşmamalı seçime kadar hayalet gibi dolaşmalı.
    kendisinin ve chp'nin akp iktidarı boyunca yıpranmış hali muharrem ince'ye gereksiz yük olur. bunu hatırlatmamak, başka saldırılara imkan vermemek gerek.
  • sayın kılıçdaroğlu, lütfen seçime kadar ortalarda görünmeyin zira muharrem ince işini gayet iyi yapıyor. size gerek yok artık.
  • an itibariyle kemal kılıçdaroğlu'nun,muharrem başkan tarafından tokat manyağı yapılmış gazetecilerin sorduğu soruları yanıtladığı program.
  • ben bu adamın yine saçmalayıp muharrem ince'yi baltalayacağını düşünüyorum. eğer bu düşüncem gerçekleşirse de net kasıt ararım. nedir bu ön plana çıkma telaşı anlayamadım gitti. milletvekili seçimi konuşulmayacak neticede bu programda. ne yapsa ne etse yine de cumhurbaşkanlığı seçimi konuşulacak. bu avarel bok etmese bari işleri...
  • kılıçdaroğlu canlı yayına çıkınca ince’ye zarar verecek diyen insancıklar bi bitemedi lan. donanımhaber ölücüleri gibi alakalı alakasız her başlıktalar anasını satayım. bunlarda müthiş bi vizyon, strateji ve derinlik var. devlet bi şekilde faydalansın bunlardan işte.
  • muharrem ince'nin hıncını kılıçdaroğlu'ndan alacaklar sanırım.

devam eden yayındır.