• su anda bu sehre de millet bahcesi yapacagindan bahsediyor. hem de deniz kenarinda. vay bee. yani yine inanmiyorum, verirsiniz 100 metrekare halka kalanini birilerine peskes cekersiniz de, hadi diyelim yaptiniz, ulan neredeydiniz bu saate kadar? anamiz babamiz yasinda cevreci ciftler insaat olmasin diye eylem yapti diye uykusunda öldürülürken, canakkale de yasli köylü teyze hüngür hüngür aglayarak zeytinliginin irzina gecilisini izlerken, bi parka kisla yapmayin dedik diye sokak arasinda birlesip gencleri öldüren orospu evladi esnaflari, fetodan iceriye aldiginiz emniyet müdürünü, fetodan iceriye aldiginiz valiyi savunurken ne-re-dey-di-niz? utanmazlar. umarim hakettiginizi bulacaksiniz. bulamazsaniz da gidip bir daha oy bile kullanmam bu kadar onursuz insanin yasadigi ülkede.
  • bindirilmiş kıtalarla filan ancak akşener'in kalabalığına ulaşabilen, bu defa zonguldak'tan ak parti adına pek bir şey beklenmemesi gereken miting.

not: muharrem ince ile de karşılaştırabilirdim ama yeni bir parti kurması, parti genel başkanı ve cumhurbaşkanı adayı olması hasebiyle akşener'i örnek verdim.
hesabın var mı? giriş yap