şükela:  tümü | bugün
  • meral akşener'in konuk olacağı iddia edilen, uzunca bir zaman sonra ilk defa cesaret edebilen ve kendisini yayına çıkaran birileri olduğu için akşener'in teşekkür etmesi gereken program.

edit: katılacağı kesinleşmiş saat 21.00 da canlı yayında.
  • resmi olarak duyurusu yapılmamış. kesin bir bilgi değil sanırım , kendisini ana akım medyaya çıkartmak için parti yönetimine ilgili kişilere hastag önerilerinde bulunuyoruz ama hiçbir şekilde cevap alamıyoruz. bu şekilde kampanya yürütülmez neden arka plana atıyorlar kendilerini anlam veremiyorum
  • yüksek profilli olması sebebiyle önemli bir başka yayın, meral akşener'in bileğinin hakkıyla mı kazanmaya çalışacağı yoksa 2.ci tura seküler camiayı "ince yerine bana oy atmazsanız erdoğan kazanır ha" ile tehdit ederek mi kalmaya çalışacağının işaretleri ortaya çıkar.

ince'yi geçme çabası iyi performansa değil de sekülerleri tehdit ederek oy almaya dayanırsa akşener'in işi tıpkı devlet bahçeliyi devirme denemesi gibi yatar.

tehdit edilmeyi seven sekülerler gitsin erdoğana versin, hem ne demişler don't change horses in the midstream.
  • duyuru için resmi hesaptan paylaşılan fotoğraf ile yaran program.

duyuru
  • meral akşener'in gaziosmanpaşa iftarından sonra habertürk ekranlarında katılacağı program.

bugün iki azılı dizi ufak tefek cinayetler ve kadın varken izlenmesi çok olası değil ancak yarın 6 haziran 2018 liderler fox'ta canlı yayını'nda reytinglerde hatırı sayılır yer tutacaktır.
  • chp ve ak parti içerisindeki merkez sağ yapısını ve oy tabanını anlatmaktadır an itibariyle. kimseyi kırmadan bana bir oy fazla gelsin demeden.
  • an itibariyle iyi partililer tarafında cnnturk ve kanal d önünde protesto edilen canlı yayın. siz niye yapmıyorsunuz der gibi...