• bu seçimde bu kadar ümitliysek her türlü çileye katlanıp parti kuran üstüne akp'li abdullah gül'ün adaylığını engelleyen meral akşener sayesindedir. bu kadın olmasa muharrem ince cb adayı olamazdı ve seçimi rte'nin kazanacağı 2 ay öncesinden kesinleşirdi. kendisi belki de türkiye'nin kaderini değiştirmiştir.
  • "turkiye'nin beka sorunu var mi bilmiyorum ama yonetenlerin bir zeka sorunu var"
    zuhahahahahhahahahhaha
  • ''fatma şahin benim muhattab alacağım kişi değil ama o kamyonu oraya getirterek 15 temmuza benim üzerimden atıfta bulunuyorsa, ilk önce internette dolaşan salya sümük fetöş abisine selam yolladığı videolara baksın.''
  • arkadaş ne fanatiksiniz ya, iki dakika izledim kapattım diyen adama bakıyorum, tam bir ince fanatiği, nasıl adamlarsınız siz ya, meral akşener sizin rakibiniz mi, ne diye değersizleştirmeye çalışıyorsun, ne farkın var senin aktroll dediğin dallamalardan, yazık gerçekten.
  • ince ile akşener 2.tura kalsın biz de seçemeyip delirelim lan mutluluktan.

eşimin yine oyunun rengini değiştirdi bu akşam akşener.
    ben incespor, eşim akşener.
    annem akşener.kayınvalidem incespor.
    babalar incespor.
    bizim ailede ittifak t a m a m.
    not.maile chp'liydi oysa.
  • bu para nereden geliyor diye sordu?
    tarifeli uçakla uçuyorum dedi. vicdanlarda bir sessizlik oldu.
  • "başka adaya değil bana oy verin" dediği için eleştirilen cumhurbaşkanı adayının yayını.

ne içiyorsunuz siz arkadaş, seçimin olayı bu zaten.

düzeltme: tanım bozukluğu
  • "chp'nin hedef kitlesi ile bizim hedef kitlemiz arasında farklılıklar var. bizim hedef kitlemiz milliyetçi ve muhafazakar kesim. chp'ye oy vermek durumunda olan eski merkez sağ seçmen de bize dönüş yaptı"

kadının dediği bu. üstelik fatih altaylı, muharrem ince sorusu yönelttiği için bu şekilde cevap verdi. izlemeden etmeden kadını kötüleyen arkadaşları anlamakta güçlük çekiyorum.
  • meral akşener'in, bahçeli'yi s... et tarzı el jestinde kahkayı bastım akşam akşam evde. yüreğinize sağlık
  • oyumun rengini değiştirmiş yayındır.

ulan ben de muharrem ince konuşunca ince'yi meral akşener konuşunca akşener'i temel karamollaoğlu konuşunca karamollaoğlu'nu destekliyorum.
    resmen karaktersizim.

oy falan vermeyeceğim. 24 haziranda bir köşede saat 18:00'a kadar bira içip uzaklara bakacağım.

bu seçimler bana kendimi sorgulattı.

edit: arkadaşlar sakin olun tabi ki oy vereceğim. yapmayın böyle. niye küfür ediyosunuz. çok üzülüyorum.
hesabın var mı? giriş yap