*

şükela:  tümü | bugün
  • beni niye hiç aramıyorlar dediğim durum. bari siz arayın lan çok yalnızım.
  • buyuk ihtimal icerden birinin bilgilere ulastigi rezalet gibi rezalet.
  • benim de enpara hesabım var. kim olduğunu anlamadığım numaralara cevap vermediğim için karşılaşmıyorum bu tiplerle muhtemelen. çünkü bayağı arayan lüzumsuz var. aklıma hiç bir şey bedava değildir sözü geldi. bir şey ücretsizse orada mal sizsinizdir benzeri bir söz de bonus olarak geldi. bunun üstüne başka sözler de geldi ama hepsini size söyleyecek halim yok gece gece.

edit: bu iddianın asılsız olduğuyla ilgili resmi mesaj geldi. ben de enpara’nın buna tenezzül edeceğine inanmıyorum. bir banka milyon tane para kazanma yöntemi varken çapulcu işlerine girmez. bu iftirayı kim attıysa ayağına dolaşması dileklerimle.

benim entrym 15. sıradaydı. siline siline en üste doğru çıkıyor. olm niye kaçıyorsunuz? klavye çirkinlerisiniz.
  • rezalet gibi rezalet. korkunc. olay burda baslik acmayla kalmamali. hukuki her turlu yola basvurulmali.
  • anlamadigim sey bu hatlar kullan at degil, bu kadar curcunaya devlet neden adamlara mudahale etmiyor? hadi diyelim devlet baba gormuyor, e bu banka adini neden lekeletiyor. cok garip kafalar..
  • nerede falso bir durum varsa altindan finansbank cikiyor. bir kurum kendini bitirmek icin bu kadar ugrasir mi? ugrasiyorsa sebebi nedir? diye dusunuyorum. enpara kullanicisi olarak olmaz ama bir umut konuyla ilgili aciklama duymak isterdim.
  • sabah sabah şok olmama sebep olan rezalet.

enpara'yı aktif şekilde kullanan biri olarak bu duruma karşı önlemimi gün içerisinde tüm paramı başka yere aktarıp enpara'yı kapatmam ile sonuçlandıracağım.
  • enpara'nın gün sonuna kadar konu hakkında açıklamasını bekleyeceğim.

gün sonuna kadar veri güvenliğimizle ilgili tatmin edici bir açıklama gelmezse, bireysel ve kurumsal müşteri kayıplarına uğrayacaklar.
  • benim hesabın içler acısı durumunu görüp aramıyorlar sanırım dediğim hede. çok ciddi bir suçlama