şükela:  tümü | bugün
  • pardon ne yapsaydı kabin görevlileri ve pilot? kusura bakma bayburt’a ve erzurum’a yetişecek yolcular var sen kenarda kendi kendine panik atak geçir,dilersen kalp krizi de olur,inince biz gerekli yerlere iletiriz seni mi deselerdi?
    0/10 rezalettir.ayrıca o uçağa bindiniz diye uçağı satın almıyorsunuz,koltuğu kiralıyorsunuz bencil görgüsüzler!
  • bir rezalet varsa o da insanların anlayışsızlığıdır. o genç çok mu mutlu olmuştur uçaktan indiğine, biletini yaktığına. muhtemelen utanç içerisinde indi o uçaktan ve bir daha uçamayacak. düşene tekme armaktan başka bişey değil bu. bu kadar bencil olmayın ya, iki saat geç vardın eve noldu, atomu mu parçalayacaktın. bir iskandinav ülkesinde olsa şu olay kimse gıkını çıkarmaz, o adam da bir ihtimal fobisini yenerdi.
  • uçmaktan vazgeçen yolcu prosesürü içeren başlıktır
  • "erzincanda havaalani olmasi rezalettir" şakalarına laf edenler bir gün bir erzincanlıyla tanıştıklarında duyacakları ilk cümlenin "erzincandan adam çıkmaz." olacağını bilmiyorlar sanırım.

rezalet puanım 1/enderman

yalnız milletteki cesaret çok ilginç, ben korkudan bayılacak kadar kötü olsam durdurun uçağı inicem diyemem.
  • başlık sahibinin düşüncesi rezalettir. insanlar korkabilir, doğaldır. uçağın geri dönmesi başka sıkıntılar da getirir beraberinde, hastası olan vardır vs. ama insanlar her şeyi sizin kafanızdaki kalıplarda yaşamaz. normaldir.

#böyleçöpbaşlıklaruçurulsun
  • "erzincan'da havaalanı olması daha büyük rezalettir." yazan andavallar olması daha da büyük rezalettir. niye lan? orada insan yok mu, hayvan herifler? ki başlığı görür görmez böyle bir entry olacağını ve çokça favlanacagini tahmin etmiştim. çünkü buranın ruh hastalariyla dolu olduğunu biliyorum.

olaya gelirsek acil bir işim yoksa ben komik bulabilirdim olayı. anlayışla karşılardim. çünkü ben de ilk ve sonraki binislerimi, o korkuyu biliyorum. la insanın havada ne işi var, tamamen saçmalık. :)
  • erzincan'dan adam çıkmaz diyen götverenler bile gördüm başlıkta.

erzincan güzel ve yatırımı hak eden bir ilimizdir.

insanı da iyi kalplidir, dürüsttür.

ey erzincan'dan adam çıkmaz diyen götverenler, erzincanlı'nın adamlığının zekatı sizin sülalenizin adamlığını cebinden çıkarır lan.

soysuzlara bak hele...
  • yapilmasi gereken yapılmış, lâkin ben olsam bırak hacı uçağı falan gel ben sana votka ismarlayim bak uçakta eşşek kadar pahalı ama rahatlarsın. der, ikna ederdim.
  • maalesef havayolu firmasının suçu değildir. fakat diğer yolcuların aksamadan kaynaklı maddi ve manevi zararlarını tazmin etmek noktasında, bu korkusu nedeniyle başkalarını olumsuz etkileme olasılığını bildiği halde hızlı gidebilmek için bencilce uçağa binen yolcu sorumlu tutulmalıdır.