şükela:  tümü | bugün
  • başarısızlığa ulaşacak hıyardır.
  • yıllık bilmemkaçyüzlira ücretle spor salonunda piyasa yapmaya çalışan gavattan evladır.
  • hıyarlığını bilemem adamı tanımıyorum. ama kaldırabildiği ağırlık 5kg ise 5 kg'den başlaması doğaldır. zamanla ilerleyebilirse bir ayarlanabilir dambıl seti alır kendine belki.
  • çok idealist değilse ve vücudu müsaitse ağırlığı yavaş yavaş 10 kiloya kadar arttırarak en azından dışarıdan belli olacak kadar vücut yapabilir. tabii hıyar değilse. burada genel olarak hıyar olandan bahsediliyor, ben onu bilmiyorum.
  • hergün çalışıp, kademeli olarak set sayısını artırırsa 1-2 ay sonra ortalamanın çok üzerinde güçlü kollara sahip olacak olan sözde hıyardır.

dambılı bir hevesle alıp 2 gün çalıştıktan sonra kenara atmışsa gerçekten hıyardır.
  • 5 kglık dambılla çalışacağına vücut ağırlığıyla çalışsa çok daha güzel şeyler yapabilecek hıyardır, hıyar deyip hakir görmemek lazımdır.
  • asosyaldir. sosyal ortamda rahatsız olduğu için evde çalışır. irade ve disiplin sahibiyse başarılı olur.
  • düzenli olarak her gün (kol) çalışırsa sahip olduğu kasları da yitirecek olan hıyardır. hıyarlık yapmayın beyler.
  • (bkz: aa bu benim lan)
    5 kiloluk dambıllar çok işime yaradı. onların sayesinde omuzlarım geniş, kollarım güçlü. yaklaşık 15 kiloluk boş tüpü de yabana atmamak lazım.
  • bu sekilde de vucut yapabilecek insandir ama belli bir sinirda takilacaktir! vucut 5 kilo dambila alistiginda arttirmak gerekir,aksi takdirde fayda getirmez. bazi zorlama hareketler ile agirlik etkisi arttirilabilir ama bu da yine sinirlidir. cok tekrar az kilo sadece definition`a yarar. hacim yapmaz.sinek siklet olursunuz, dikkat cekmez vucudunuz ama az birsey kas olabilir. bunun icin once hacim yapmak gerekir. kabaca cok kilo ile az tekrar yapar, kaslari sisirirsiniz. bu uzun muddet boyle devam etmelidir. akabinde istenen hacime ulasildiginda, tekrar basa donup , az kilo ile cok tekrar yapar ve hacimli kaslari bir heykeltras edasi ile cizer,sekil verirsiniz...guzel olur ama ...