• inkar etmeyeceğim zamanında alıp denemişliğim var fakat sonradan dank edince 2 senelik düzenli bir spor hayatım oldu eee bir yerden başlamak lazım dimi çokta şey etmemek lazım
  • vibratörsüz sikişemeyen dingil beyanı. sikişmek için penisini kullanan adam sporunu da kendi vücut ağırlığıyla yapabilir.

günde 150 şınav, 150 mekik, 100 squat, 3x3 dk plank, 200 zıplama kadar ip atla dumbell ve diğer aletlere ihtiyacın yok.

protein tozuna, hormona vs karşıyız. süt iç, peynir ye, amino asite para harcayana kadar et tüketimini artır.

bir daha da sikik sikik başlıklar açma.
  • erkek değilim. vücut yapmak gibi bir amacım yok. şu videoyu evde geçen yıllardan kalan 1 kiloluk dambılla yapıyorum. 10 dakika sonra yorgunluktan 5-6 kilo kaldırıyormuşum gibi hissettiriyor. ben de isterdim salonda ağırlık kaldırayım sadece kardiyoyla kalmasın ama apaçilerden çekiniyorum. bir erkek yanı başımda bana dik dik bakarken ben çalışamam orda. kadınlar katında da sadece eliptik bisiklet, bisiklet, yürüyüş bandı gibi kardiyo aletleri var. ağırlık yok! adam akıllı büyük spor salonu yapın. kadınların olduğu bölüme de ağırlık aleti koyun. biz de yapalım. salona gitmek faydalıdır ancak mecburen gidemediğinde ne yapacaksın? bazı hareketleri spor salonuna bağımlı kalmadan kendi başına yapabiliyor olman lazım. disiplin budur. her yerde her zaman salon bulamazsın. spor salonunda bazı hareketleri ezberlersin, evdeki ağırlıklarla yapmaya başlarsın.
  • yıllardır evde var yıllardır kullanırım. amacım vücut yapmak değil de zaman geçirmek. gençlik zamanı boksla ilgilenmiş biri olarak. sadece vücut ağırlığıyla yapılan antrenmanları biliyorum. amacım nefes açık olsun bunda tuhaf durum nedir. ağırlık artirilabilir mi evet ama ne gerek var. zaten salona zaman ayirabilenlere sasiyorum işten gelince televizyon kumandasini zor eline alan biri olarak
  • baslik sahibini paralel bar, halka ve barfikste gormek isterim.
  • hiç yapmayandan daha hıyar olmayan hıyardır.
  • amele kası yapandır.

not: denemişliğim var ordan biliyorum
  • lateral raise, çirozsa curl hareketleri, triceps extension, belki 1 hafta dumbell row, dumbbell shruq çalışabilir. nitekim bi ömür çalışsa da dışardan bakıldığında anlaşılması mümkün değildir, bi sike yaramaz.
  • zamanını ve parasını fitnessta harcayan hıyarın tekinin kendi imkanlarıyla vücudunu toparlamaya çalışan adamı çekememesi. bu başlıktan da anlaşıldığı gibi vücut yapmak sadece fiziksel görünüm kazandırır görgü ve âdap değil.
  • dambıl bile değil, direnç lastiğiyle yapmaya çalışan versiyonuyum bu hıyarın 2 aydır. yalnız önceden içi pörsümüş irice bir hıyarken şimdi çengelköy gibiyim.
hesabın var mı? giriş yap