şükela:  tümü | bugün
 • saatler önce gerçekleşen bu olayın hiçbir haber sitesinde yer almaması ve twitter dışında gündem olmaması kafaları karıştırmıştır. yayın yasağı mı geldi desek o da yok. o halde neden yayınlamaya korkuyorsunuz!

  güncelleme : sol haber cumhuriyet yurt gazetesi

  (konuya ilişkin bilgi almak için ulaştığımız havalimanı yetkilileri, konuyu mülki idare amirliğine ilettiklerini, henüz ne olduğunu kendilerinin de bilmediğini, araştırma yapıldığını aktardı.

  konuyla ilgili açıklamanın valilik tarafından yapılacağı belirtildi.) sol haber

  https://twitter.com/…agim/status/970606235409174528

  28 şubat benzeri bir algı oluşturulmaya çalışıldığı haberleri de geliyor yandaşlardan.
  eğer öyle ise lütfen gereğini yapın sonra yok ben duymadım işitmedim demek yok (https://twitter.com/…rman/status/970426515153399808)
  https://twitter.com/…zcan/status/970594231495651328

  (bkz: 4 mart 2018 abd ankara elçiliğinin kapatılması) ile bağlantısız olamaz.
 • çok başarılı değil.

  defçiler çok vasat.
 • havaalanına gitmişler ama bunların uçağa ihtiyacı yok ki uçuyorlar zaten amk...
 • arkada izleyen dayıların bufalo taşaklarını hazırda tuttukları olay..
 • lan orda metrekareye beş tane güvenlik görevlisi düşüyor. kimse çıkıp uyarmamış mı : " hoop ne yapıyorsunuz " diye.

  a yoksa artık bu tür zikir halkaları da mı ibadetten sayılır oldu caanım ülkemde.

  islam cumhuriyeti is loading styla ha. yakışır. soranlara müzik yapıyorlar deriz . yerler.
 • https://youtu.be/w7gsb8sh-dy ---> diss to diss

  olaya şöyle bakıyorum --> şu hareketleri ozan tufan veya robin van persie yapsaydı şu an adam gibi 11'de olurlardı. birinden kurtulduk şükür.

  https://www.youtube.com/watch?v=ggv8cfdj5yi ---> bu favorim. çünkü burada en sevdiğim gezegeni görüyorum, düşlüyorum. bakar mısınız satürn halkası gibiler :)

  edit: bana rahatsızlık vermeyen olaydır. isteyen dilediğini yapsın, yaşasın...
 • yandaş kardeşimizin verdiği tepkiyi anlayamamama vesile olan gelişme.

  hayır bu videodaki adamların yüzlercesi 15 temmuz gecesi sabaha kadar kızılay meydanı'nda zikir çekti. hatta olayın ankara'da gerçekleşmesinden dolayı aynı insanlar bile olabilir. o gün iyiydi bugün mü kötü oldu? 15 temmuz'un kahramanları 28 şubat algı operasyoncusu mu oldu bir anda?

  bence yandaş kardeşimiz neye yanladığının farkına değil.

  edit: aslagelmeyecektelefonubekleyenadam hatırlattı sağ olsun. videodaki dayılar büyük ihtimalle (bkz: 6 ağustos 2016 cb külliyesinde zikir) görüntülerinde de vardı. yabancısı değiliz artık bu adamların, gerilime gerek yok. yani içlerinden biri olsam "korkma la biziz, halk" derdim, amma korkmuş yandaşboys.
 • genç bir taraftarken deplasman kovaladığımız zamanlarım akla geldi. bizde sağda solda meşale yakar tezahürat yapar, çevreyi umursamadan herkesi rahatsız ederdik.

  bana o zamanlarımı hatırlattı. her türlü fanatiklik insana şuursuz şeyler yaptırıyor. üstelik burdakiler eşşek kadar.
 • kalitesiz bir zikirdir.

  zamanında birçok amatör festivalde veya büyük çaplı konserlerde pogo yaptım ama bu kafaları çok merak ediyorum cidden. sağlam tarikatçı arkadaşlar eklesin de zikirin dibine vuralım.
 • 28 şubat ağlamaları başlamış. bu millet bu oyuna gelmezmiş falan. arkadaşım bu insanlar bu memlekette yaşıyor. komşun, esnafın. önce bunu bi kabullen. tiyatrocu değil bunlar. 28 şubat'takiler de madımak'dakiler, meclistekiler, açılışlarda toplantılarda gerçek fikirlerini söyleyen vekiller de tiyatrocu değildi.

  bu insanlar gitmişler hava alanında zikir çekmişler. doğru ya da yanlış. tehlikeli ya da değil. sürekli bi komplo teorisi üretip durmayın yıldırmayın insanı.