şükela:  tümü | bugün soru sor
 • türkiye saatiyle 03:30'da oynanacak olan,doğu konferansı yarı final eşleşmesinin üçüncü maçı.
 • lebron'un devleşip dinozorların belini bükeceği maçtır, toronto için tamam mı devam mı maçı denebilir bence.
 • mocha mı yapıp cleveland'ımı destekleyeceğim karşılaşma.
 • ah be, izleyemiyoruz guzel maci. elinde link olan yesillendirse keske sevabina. (varsa eger yasal link diyoruz tabii, baska turlusu ayiptir, olmaz)

  edit : yasal link yokmus. bilgi veren tüm suserlara cani gonulden tesekkurler - ben yattim.
 • 10. play off maçında ilk kez bu kadar takım olarak oynayan cavaliers var. kesilmesin devam etsin.
 • serinin diğer maçlarından oldukça farklı başladı cavs önde götürüyor, kral ihtiyaç anında ortaya çıkacak gibi bekliyor.
 • king james'in son saniye basketiyle, seriyi 3-0'a getirdiği maç olmuştur.

  herkes, toronto'nun play-off depresyonunu üstünden attığını, en azından bu dağınık ve verimsiz cle'yi eleyeceğini düşünüyordu ama, ilginç bir şekilde cle bir anda farklı bir kimliğe büründü, kevin love bir anda bu seride muazzam oynamaya başladı, korver üçlükleri sokuyor, tam anlamıyla bir catch and shoot adamı. e lebron'u söylemeye bile gerek yok zaten. bu arada jr. smith 26 dakika sahada kaldı, sayısı yok.

  toronto, maçı uzatmaya götürebilecekken james'in hışmına uğradı, uzatmalarda bir şans yakalayıp maçı çalabilirlerdi belki de. bu arada, derozan nerede abi? maçı uzatmaya götürebilecek üçlüğü sokan adam anunoby, hatta son dakikalarda sorumluluğu alan da hep bu adam, ve derozan son dakikalarda ortalıklarda yok, benchten izliyor maçı ve sadece 28 dakika süre almış. bu, raptors'ın halini özetliyor bence.
 • le brontosaurus'un çıkartıp parkeye vurduğu maç.

  delirdi gene. 30'un altına düşmemeye yemin etmiş belli. iyi de fark 15'lere geldikten sonra bi' rahatlayamayacak mıyız biz arkadaşım? nerdeyse uzatmaya gidiyodu la maç. halledin bunları koçum ayar etmeyin adamı.

  yazmadan edemiycem, öyle floater mı olur le hayvan? 15000 feet'ten bıraktın resmen

  lowry'e dikkat, eşekten düşmüş karpuza dönüyo şuttan sonra. *
 • toronto choke-tors'umuz yine chokeladi. anlatmaya gerek yok, goruyorsunuz.
 • maçı kazandıran basketin ardından maçı kazanan takım oyuncularının enteresan tepkilerini gözlemlediğim maçtır.

  şurada tepkiler izlenebilir. jr smith tepki dahi vermiyor. hill önce sinirlenip topa tekme atıyormuş gibi kendini durduramıyor bir an, sonra nereye gideceğine karar veremeyip yalandan zıplıyor arkadaşlarının üstüne. kevin love çok garip bir şekilde koşuyor falan. takımda bir gariplik var sanki.

  ama lebron james'in playofflarda maç kazandıran basket sayısının jordan ve kobe'nin toplamından fazla olmasıyla sonlanmış, 105-103 cleveland cavaliers'ın kazandığı maçtır.

  ayrıca top girdiğinde en az 0.5 saniye var gibi duruyor, o da ayrı.

  yine de lebron'un gerçekten goat* olduğunu göstermiştir artık, thanks for all the memories jordan.