• boykotla bi yere varılmaz. bunların yayın merkezlerinin önünde miting yapmak lazım. ntv binası neredeyse muharrem ince gitsin çeksin otobüsü yapsın mitingini. bakalım onu da yayınlamayacaklar mı?
  • valla az önce de yazdım; muharrem ince, kılıçdaroğlu ve ismail saymaz ekrandaysa bunları izlerim. yoksa yok artık. çok kesin bir karar verdim. ciddiyetle ve kararlılıkla uygulayacağım seçime kadar.

halk tv’nin reklamlarından beynimin yanma ihtimali var ama yine de vazgeçmem.
  • köpeklik yapmayın!
    bir kere geldiğiniz şu dünyada şerefinizle onurunuzla ekmeğinizi kazanın..

diyerek katıldığım kampanya
  • muharrem ince'nin yalova mitingi sırasında sel haberlerini,1000 kere aynı kareyi gösterip izleyiciyi, seçmeni aptal yerine koyan sermaye sahibi ana akım medyayı izlememek adına destek verilesi boykot.

meral akşener'i günde 2-3 dk. görürken, malum partinin malum insanları günün yarısında bu kanallarda cirit atıyor.

temel karamollaoğlu'nu gören oluyor mu?

peki ya doğu perinçek'i?

24 hazirana kadar dilsiz, sağır, kör bir medya istemiyoruz ve izlemiyoruz.

edit: #cnnturkntvhaberturk
  • bu medya organlarını boykot etmek istiyorsanız onları izlememeniz bir işe yaramaz. sizin izleyip izlememeniz raitinglerini etkilemez. bir boykot yapılacaksa bu o kanallara reklam veren markalara karşı yapılmalı. o zaman gerçek bir yaptırım gücü oluşturabilirsiniz.
  • medyanın tamamen iktidar elinde olması nedeniyle muhalefet kendini anlatma fırsatı bulamamaktadır. bu fırsat eşitliği ilkesine aykırıdır. cnn ve ntv haber kanallaridir ve mitingleri görmezden gelemez. trt kimsenin çiftliği değildir. elbette protesto edilmelidir. her ne kadar sistem tarafından fonlansalar da en azından reklam gelirleri azalacaktır. "yav ben zaten bu kanalları izlemiyorum, bu devirde tv izleyen mi kaldı yhaa" diye ağız yaymaya kimsenin hakkı yok. sen izlemiyorsun ama anadolu halkı twitter'dan takip etmiyor olan biteni. "bana ne ben zaten izlemiyorum" demek, benzin zamlarından sonra "bana ne ben zaten hep elli liralık alıyorum" demek kadar ahmaklıktır.
  • boykottan öte eylem gereklidir. gezide bir kalabalık ntv önüne gidip seve seve yayın yaptırmıştı satılmışlara.
    başka türlü sen izlemezsen de başkası izler. senin benim olanlardan haberimiz var, önemli olan başkası uyansın.
  • ben muharrem inceye o kadar güveniyorum ki, bu kuruluşların kapısının önünde gidip miting yapacağına adım gibi eminim.
    bu kanalları zaten akpliler izlemiyor. onlar ancak atv a haber. maalesef haber kanalı diye izleyen hıyarlar yine bizim cenahtan. ekmeği bizden yiyip bize kazık atıyorlar.
  • az evvel chp'den bir yetkili ile telefonda görüştüm, gerekirse bu yandaş kanalların önüne otobüs parkedilsin, bir mitingde oradan yapılsın, biz destek veririz dedim, muharrem bey'e hemen ileteceklerini söyledi ve ekşide bu çabayı sarfeden herkese selamlarını gönderdi.

bir hayalimiz var, ülkemizin mutluluğu ve huzuru için.
  • protesto teklifimdir;

24 haziran'a kadar ekranlarda yer bulamayan tüm lider ve parti yöneticileri, yapacakları miting-toplantı vb. etkinliklerde kürsüde, masada, yanlarında birer penguen figürü bulundursunlar.

"bizi yayınlamıyorsanız da,
    işte penguen burada,
    onu yayınlayın,
    kıyısından köşesinden
    biz de görünürüz belki"
    diyerek farkındalık yaratılsın.

"penguenini al da gel" kampanyası...
hesabın var mı? giriş yap