şükela:  tümü | bugün
  • oyunu cumhurbaşkanlığında reise verip, parlamento’da ak partiye vermeyen mhp’li ve sadece reisçi ak partililerin münafık ilan edilmesi durumu.

link
  • "bana oy vermeyen herkes teröristtir" mantalitesinin bir ürünüdür. bu mantaliteye sahip kişiler koltuklarından olunca ne yapacaklar, orası hakkında spoiler vermeyelim :)
  • bunların tespiti için her sandığın başına bir medyum/kahin koyma planı var mıdır? yoksa bu nasıl olacaktır? bu işin sonu nereye gitmektedir?
  • bana oy vermeyenler terörist diyordu. şimdi kendini aşmış bana oy verenler münafık diyor.
    son haliyle durumumuz şöyle;
    hiçbir şekilde oy vermeyenler = terörist
    rte'ye oy verip akp'ye oy vermeyenler = münafık
    hem rte'ye hem akp'ye oy verenler = vatan sevdalısı

artık iyice saçmalamaya başlamış cumhur başkanı beyanıdır.
  • yakında peygamberliğini ilan eder.

at fav'a bekle.
  • sadece reis için ak parti'ye oy veriyorum diğerleri beni ilgilendirmez diyen çok büyük bir kitle var. çevremde de çok bunlardan hepsine tek tek soracağım. bakalım ne diyecekler bu münafık açıklamasına.
  • bu sefer oylama kabinine kaç kişi gireceğiz sorusunu sordurur.
  • akp’nin kendisinden daha az oy alip mecliste cogunlugu kaybetme tehlikesi oldugunu bilen rte tarafindan yapilmistir.
  • mhp'ye oy vereceklere söylenmiştir.
  • ülkede sıradan vatandaş olmadığını tescilleyen açıklamadır.

bir kısmımız terörist, bir kısmımız çapulcu terörist, bir kısmımız fetöcü terörist, bir diğer kısım münafık, öteki afedersin ateyizz...

erdoğan hariç hepimiz bir şeyiz çok şükür.