şükela:  tümü | bugün
  • "bana oy vermeyen herkes teröristtir" mantalitesinin bir ürünüdür. bu mantaliteye sahip kişiler koltuklarından olunca ne yapacaklar, orası hakkında spoiler vermeyelim :)
  • bunların tespiti için her sandığın başına bir medyum/kahin koyma planı var mıdır? yoksa bu nasıl olacaktır? bu işin sonu nereye gitmektedir?
  • bana oy vermeyenler terörist diyordu. şimdi kendini aşmış bana oy verenler münafık diyor.
    son haliyle durumumuz şöyle;
    hiçbir şekilde oy vermeyenler = terörist
    rte'ye oy verip akp'ye oy vermeyenler = münafık
    hem rte'ye hem akp'ye oy verenler = vatan sevdalısı

artık iyice saçmalamaya başlamış cumhur başkanı beyanıdır.
  • yakında peygamberliğini ilan eder.

at fav'a bekle.
  • sadece reis için ak parti'ye oy veriyorum diğerleri beni ilgilendirmez diyen çok büyük bir kitle var. çevremde de çok bunlardan hepsine tek tek soracağım. bakalım ne diyecekler bu münafık açıklamasına.
  • bu sefer oylama kabinine kaç kişi gireceğiz sorusunu sordurur.
  • akp’nin kendisinden daha az oy alip mecliste cogunlugu kaybetme tehlikesi oldugunu bilen rte tarafindan yapilmistir.
  • muhalifler zaten vatan haini ilan edilmişti. rte'ye oy verip akp'ye oy vermeyenler de münafık ilan edilmiş. sırada ne var?
  • geçen seçimlerdeki gibi bazı seçmenlerden oy pusulası resmi istenirse çok canlar yanacağını gösteren ifade. böyle bir olayda mhp'liler ve bbp'liler tez vakitte uçurulurlar.
  • sıra yavaş yavaş bana ve partime oy vermeyen dinden çıkmıştır'a geliyor. hadi bakalım.