şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • sözlükte arkadaşın biri “bjk ölüm kalım maçına çıkıyorsa genelde ölen taraf olur” diye bir yorum yapmıştı. ulan aklıma geldi şimdi gül gül öldüm ya.
  • bir beşiktaşlı olarak galatasaraylıları kutluyorum. analarının ak sütü gibi helal bir kupa geliyor.

bakmayın sağda solda konuşanlara, bu sene 3 büyük takımın 3'ü de ağladı. 6 haftadır kazandıktan sonra mağlubiyeti şöyle önemli bir maçta hazmetmek bizim için de kolay değil. elbet hakemdir zarttur zurttur konuşan çok olacak.

maça gelirsek, kesinlikle kötü oynamadık. iyi de oynamadık. binaenaleyh oynatmadılar aq. ben son 2-3 senedir temponun bu kadar düşük olduğu başka bir beşiktaş maçı hatırlamıyorum. geçen sene sert oynadılar kazandılar, bu sene sert oynayan biz olduk ama oyunu yavaşlatarak vurdular bu sefer de bizi. hem de öyle bir yavaşlatmak ki hiçbir pozisyonda yatıyorlar, çirkeflik yapıyorlar diyemiyosun. fatih terim ne kadar iyi bir taktisyen bilemiyorum ancak tt arena'daki son 2 maçta şenol güneş'i bileğinin hakkıyla alt etti. tebrik ediyorum.
  • hakkında saçma sapan bir rüya gördüğüm maç. rüyamda gs 4-3 kazanıyor*. olayın saçmalığı gs'nin kazanması değil benim gs'nin kalecisi olmam. rüyam gs 3-0 öndeyken kendimi kalede bulmamla başlıyor. saçma sapan 2 gol yiyorum. fatih terim kenarda sinirden delirmiş bir şekilde bana bakıyor. sonra nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde ben bir gol atıyorum (attığım gol tartışmalı ama rüya benim olduğu için geçerli sayılıyor*). çok geçmeden bjk üçüncü golü atıyor ve atar atmaz da hakeme gidip benim attığım golü iptal ettirmeye çalışıyorlar (rüya sahibi olarak benim hakemi etki altında bıraktığımı ve aslında golün geçersiz olduğunu filan anlatıyorlar hakeme). takım arkadaşlarım mal mal yüzüme bakarken uyanıyorum. uyandığımda maçın bitmesine 10 dakika vardı ve bjk'li futbolcular hala hakeme dert anlatmaya çalışıyorlardı** ..

haa birde, ben fenerliyim lan!
  • zamanında arenadaki fb maçında taçımız verilmediği için itiraz ettik diye bizimle akıllarınca t.şak geçen tinerci tayfasının g.tüne girsin bu gol, ağlayın :)
  • taça aykut kocaman ve fatih terim zamanında itiraz ederken "taç için ağlıyorlar ehi ehi" diyenler bugün taç için ağlıyor. allah büyük ya valla. kınadığını görmeden öldürmüyor seni.
  • yıllar sonra ilk defa maç izliyorum. bu beşiktaşlılar niye her taç atışında avel avel bakıyorlar biri anlatabilir mi bana...
  • hoca baktı ki 6 maçtır yenilmiyoruz, hemen necip’i 11’e çaktı.

edit: bu saatten sonra alsın necip’i tepe tepe kullansın
  • taçtan vara bakılmıyor gencolar. fener maçında yedik, biliyoruz.
  • top oynamadik
    hakem kotuydu.
    gs yendi bitti.
    5 mactir oturmus kadronu bozarsan bu olur. tebrikler gs.
  • kadro tercihlerine bakınca, maç sonu sol frame'de şenol güneş(798) gibi bir şey bekliyorum.