• beşiktaş'ın şampiyonluğunu ilan edeceği maç.

geçen sene de bu totemi yapmıştım ama tutmamıştı. kısmet bu seneyeymiş :d

yine olmadı aq https://i.hizliresim.com/mvqbbn.jpg
  • genelde mayıs’ta oynadığımız bejeke maçları şampiyonluk maçları oluyor........

şimdiden kestirmek zor ancak 2 farka bejekeliler razı olacak gibi..........
  • ezip geçeceğiz ve rakibimiz başakşehir ile yapacağımız şampiyonluk maçı öncesi önemli motivasyon olacak
  • (bkz: 5.5.2019 galatasaray'ın beşiktaş'a döşeyeceği boru)

şu başlığı hayrına kendine bu kadar çok güvenen bir galatasaray taraftarı açabilir mi?

bir şey deneyeceğiz de.

not : by71spor
  • takımların şu anki form durumları karşılaştırılırsa beşiktaş galatasaray'a otoban arena'yı zindan eder. geçen sene negredo ve babel'in mallığına kaçtınız elimizden, bu sene öyle bir şey olmayacak. hadi bakalım.
  • fetöcülerin tir tir titrediği maç. korkunun ecele faydası yok.
  • vodafone arenaya gelin görmeye gelip yarrak yiyen ipneler yine kemik istemeye başlamış. maç bitmeden konuşmayın sonra otoban kenarında elinize vermesinler.
  • bir beşiktaş taraftarı olarak, beşiktaş'ın kazanacağını hatta bu sezonu şampiyon olarak kapatacağını düşünüyorum. lakin galatasaray kazanıp başakşehir yerine şampiyon olursa, her ne kadar fatih terim egosuna biraz daha maruz kalacak olsak da çok da üzülmeyeceğim. sonucun başakşehir'in alehine olmasını umut ettiğim maçtır.
  • kazananin sampiyon olmasini diledigim mac. beraberlik olmasin. oncelikle besiktasim kazansin. kaybederse de galatasaray sampiyon bitirsin. amin.
  • cingenkral kardeşiniz dediydi dersiniz, hiç öyle geçen seneki derbi gibi rahat geçmeyecek galatasaray açısından. hatta spoiler vereyim, 26 şubat 2012 galatasaray beşiktaş maçının replikası bi maç olacak. taraftarın kazandıracağı, oldukça stresli geçecek ve dramatik bir son dakika golüyle galatasaray'ın kazanıp şampiyonluğu perçinleyeceği maç olacaktır efenim. hatta o maçta elmander'in yaptığını da kavalalı abdülhamid nam-ı diğer mitroglou yapacak, skor da veriyorum na 3-2 bitecek. ytd asla değildir ama siz yine de fava alın ne olur ne olmaz.

tanım: 31. hafta oynanacak spor toto süper lig maçı
hesabın var mı? giriş yap