şükela:  tümü | bugün
  • hicbir aramanin yapilmadigi okulda gerceklesen silahli saldiri. egitim fakultesinde bir kac hocanin vuruldugu soyleniyor. saldirgan sahis onumuzden silahla yuruyordu. ayrintilari ogrenince editleyecegim.

edit:

olayın şoku ile yazamamışım. adam önümüzden silahını sallaya sallaya geçti gitti, telefonda birilerine bağırıyordu , sanırım cinnet getirdi tam emin değilim. yemin ederim şansa yaşıyoruz şu ülkede. 4 öğretim görevlisi öldürülmüş.
  • ohalde nasıl oluyor bu tür olaylar ?
  • ülkede bulunan 20 milyon ateşli silahtan, emniyet verilerine göre, yalnızca 688 bini ruhsatlı. anlayacağınız 18 yaşından küçüklerin bakkaldan sigara alması kadar kolay bir durum ülkede silah almak.

edit: yeni gelen bilgilere göre 4 eğitim görevlisi hayatını kaybetmiştir.
    edit2: saldırgan araştırma görevlisiymiş. saldırının nedeni şuan da meçhul.
    kaynak: cnn türk
  • amerika birleşik devletleri nde okul basılırken bizde kampüs basılması olayı.
  • hoca öğrenci s*ker
    öğrenci hocaya sıkar

üniversiteler bilim yuvası olmaktan çıkmış;
    -akademik hırs
    -cinsel taciz
    -terör yuvaları olmuş...

bakın okuyun bu üçünden biri çıkacak konu ilerleyen saatlerde!

edit: hocanın söyledikleri dehşet verici!

yök ve devletin (hükümet demiyorum kalmışsa devlet bilinci olan bürokratlar hala onlara lafım )artık üniversitelerdeki bu savrukluga el atması lazım...
    kendini bilime adayan dürüst,namuslu ,hırsı olmayan ve zeki hocaları tenzih ederek söylüyorum bunları!
  • cinayetleri işleyen kişi volkan bayar... araştırma görevlisi... pek çok kişiyi fetöcü diye ihbar etmiş... ama kendisi hakkında fetö’cü diye rapor hazırlanmış... o da dekanın odasını basmış... dekanı bulamayınca odada bulunanlara kurşun yağdırıyor... olayda 4 kişi hayatını kaybediyor... kimlikleri aşağıda var.. cinayet zanlısı da kaçmak isterken gözaltına alınıyor... olayın özeti bu arkadaşlar... adamın eşi de aynı fakültede öğretim görevlisiymiş... olayda kullanılan silah da canik marka bulundurma ruhsatlıymış..

eskişehir valisi der ki: yasir armağan ile volkan bayar tartışmış.. volkan bayar eşi ile yasir armağan'ı darp etmiş.. armağan üniversiteye şikayet etmiş.. idari soruşturma başlatılmış.. 19 nisan'da ifadesi alınacakmış volkan bayar'ın.. bugün eline tebligat ulaşınca silahını kaptığı gibi soluğu yasir armağan'ın yanında almış.. gerisi malum.. volkan bayar'ın eşi de gözaltındaymış

saldırganın cv'si

1- yard. doç.dr. serdar çağlak

2-fatih özmutlu (fakülte sekreteri)

3- mikail yalçın (dekan yrd)

4- yasir armağan (araştırma görevlisi)

edit: bazı yazılanları okudum da millet nasıl da götünden sallamış... biliyorsan konuş ibret alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar... diyeceğim budur hakim bey
  • siyasi kamplaşmanın sonucu mu çıktığına dair merak duygusu uyandıran haber.

ayrıca:

(bkz: saldırgan başkalarına iftira atan bir fetö'cüydü)
  • 4 öğretim görevlisinin öldürüldüğü söyleniyor.
  • 4 kişi ölmüş neler oluyor böyle