• şuan devam eden yangın. umarım can kaygı ya da yaralanma yoktur.

edit: ajanslara düşmüş. video

edit 2: taksim yazanlar olmuş düzeltelim, hastane gaziosmanpaşa'da bulunuyor.

fotoğraf yangını farkettikten yaklaşık 10 dakika sonra çekildi. itfaiye ise fotoğrafı çektiğim yerin çok yakınında, hastane ile arasında maksimum 5 dakikalık mesafe var. bir yazar aşağıda yangına müdahale saat 17:47'de oldu demiş, eğer öyle ise müdahale için çok geç kalınmış olabilir.
  • istanbul gaziosmanpaşa'da bulunan taksim eğitim ve araştırma hastanesi'nde çıkan yangındır. devasa bir duman istanbul'un her yerinden gözükmekte. umarız ciddi bir şey yoktur.
  • çok fena yanıyor. şuan yakınındayım.
    ilk görüntüler

edit: video eklendi

edit 2: olayın çok yakınındayım. yangın o kadar hızlı büyüdü ki nasıl oldu anlayamadık. üstten başladı alta doğru hızla aktı ateş sanki. çok çok enteresan geldi bana.
  • şehir hastaneleri alt yapı çalışmaları kapsamında yakılmıştır.
    önce gaziosmanpaşaya taşıdılar şimdi yaktılar.
    sırada çapa,cerrahpaşa ve haseki var.
  • evime 50 metre.hastane namına bir şey kalmadı itfaiye çok geç geldi.umarım tahliye yapılabilmiştir.

edit:hastahanenin 2. yanışı bu. hizmet vermeye başlamadan önce de yanmıştı.hala içerden hasta tahliyesi devam ediyor.
  • artık bu tarz felaketlere direkt "kesin birileri için yapıldı" şeklinde bakıyorum. tertemiz delirdim
  • ne berbat bir gün lan bu!

umarım yatışlı hastalar, yoğun bakımdakiler, yaşlılar ve çocuklar hızlıca ve sapasağlam tahliye edilir, çok hızlı yayılıyor yangın.
  • dış cephe yalıtım malzemelerinin ve boyanın bir yangın durumunda nasıl bir canavara dönüştüğünü gösteren vahim hadise. umarım ölü ve yaralı yoktur.
  • inşaat halindeyse yalıtım malzemeleri yanmıştır.
  • vatandaş yerli ve milli helikopterlerimizden destek bekliyor. umarım can kaybı yoktur.

https://i.hizliresim.com/z9paga.png[/img][/url] yerli ve milli helikopterimiz]
hesabın var mı? giriş yap