şükela:  tümü | bugün
  • sosyal medya sayesinde ünlü dediğimiz kişilerin engin birikimlerini görme şansına sahip oluyoruz. önceden bu açıklamalarını yapması için kendisine bir mikrofon uzatılması gerekiyordu ancak şu anda sosyal medya üç beş takipçi toplayan kanaat önderi olabiliyor. biz de burada laf anlatmaya çalışıyoruz.
  • daha yerine dağa yazan birinin okuma yazma bilgisi, ne kadar okuduğunun göstergesidir. doğru düzgün okumayan biri hastalıkla ilgili fikir beyan etmiş. okuduğunu anlamayı filan da geçtim, okumayan biri. neden ciddiye alalım?
  • bilimsel açıklaması yoktur demiş :) sanırsın john hopkins üniversiresinde laboratuvarda uzun yıllar çalışmış ve literatür taramış :) bitiyorum böyle cahillere. şu cesarere bak
  • dağa mı çok sevsinler? yok artık kekilli.
  • ekşisözlük’te de var bu tipler bol bol.

yoğun bakımda hastaları yaşatmak için uğraşan, hastaların takibini yapan doktorlardan, virüsü ve hastaları araştıran bilim adamlarından daha çok biliyorlar bunlar mesela. bir de salonunda meyve yiyip dizi izlerken, dükkanında oturduğu sandalyesinden bilim adamlarına, doktorlara akıl veriyorlar. abartmayın, tedbire gerek yok, balon virüs gibi “tespitlerini” okuyoruz bu insanların burada da.
  • geçen sene mart ayında bu virüs yüzünden ölüyordum lan ben, kalıcı hipertansiyon bıraktı bende ve bunun gibi cahiller yüzünden hala risk grubu içindeyim ve yaşım henüz 34!

allah belanızı nasıl verir bilmiyorum ama bu kadar vebal altında kalmanız sizin için hiç iyi olmuyor.

t: zerre zeka kırıntısı barındırmayan tweet'lerdir.
  • dünyanın en güzel gözleri eşeklerdedir önermesi kadar doğrudur.
  • bildiğin düz dünyacı kafası bu.