şükela:  tümü | bugün
  • şiddetin cezasız kaldığı ve arttığı şu günlerde böyle bir olayın başıma geleceğini hiç tahmin etmezdim.

akraba ziyareti için gittiğim bir iç anadolu şehrinde,etek giydiğim için yerlerde sürüklenerek dövüldüm.

evden çıktığım andan, otobüs durağına kadar hakarete uğradım. otobüse bindiğim an birisi gelip arkamdan tekme atıp yere düşürdü ve hakaretler eşliğinde dövmeye başladı beni. sonra 2-3 kişi daha katıldı dayağa. ardından gelen polis ekipleri polis arabasında dövmeye devam ettiler. neymiş; erkek adam etek giyer mi? vay efendim yarram görünüyormuş.

edit: inci sözlük linki veren yazarların olduğu başlıktır. o yazarlar bilmelidir ki, bu ve buna benzer bir sürü furyayı inci sözlükte şu kardeşiniz başlatmıştır zaten. inci sözlük moderasyonu,entrylerimi,başlıklarımı kopyalayıp,silip,fake hesaplarından kendileri yazmış gibi trende sokacak kadar ayağa düşünce inci sözlükten ayrıldım zaten. yazdıktan sonra,sayfalarca entry girilen hikayem ile 'hard disk sorunu,hard diskler yandı panpaaa ' sebebiyle yok olduktan 2 sene sonra bir komedi dizisinde karşılaşmamı anlatmıyorum bile... ''yaran inci sözlük başlıkları'' adlı başlıkta dahi farklı yazarlarca yazılmış 4-5 başlığıma rastladığımdan da bahsetmeyeyim amk

edit: adamın biri tepki olarak,youtube da ki komikli bir vidyoyu üşenmemiş kelime kelime buraya yazmış. olum bu gece eğlence var ya la :) ooo adam üşenmemiş edit yapmış. eğlenmene sevindim karşim ;)

edit: ooovvvv bebeqim yanına yoldaş mı arıyorsun (bkz: #73288251)
  • engelle.
    başlıkları engelle.
  • iskoçlar dürtsün seni...
  • başından tahmin ettiğim durum.

yallah iskoçyaya o zaman ne diyelim ki.
  • sikmediklerine dua edeceğine buraya başlık açmışsın arkadaş.
  • kiltine ayrı, sakalına ayrı strapon gönderilmesi gereken yazarımsı.

ve hayır, tepki verilmesi değil, tepkiye sebep seviyesizliğin yapılmış olması asıl rezalet.
  • şurdan buyrun;

ki orda bile modası geçti bunların.
  • (bkz: temcit pilavı)

m.ö. 3500 de yazılmış ilk şaka.