*

şükela:  tümü | bugün
  • insanın sinir katsayısını acayip arttıran rezalettir.

3 farklı sipariş için, siparişlerdeki toplam 3 ürünü iade ettim.
    iade ettiğim ürün için para iadesi yerine hesabıma hediye çeki tanımlanmasını istedim.
    tamam dendi ve kayıt oluşturuldu.

2 gün sonra '' ilk siparişiniz için paranız kredi kartınıza ide edilmiştir'' mesajı geldi.
    delirdim.
    telefon açtım.
    şikayetçi oldum. çünkü ben kredi kartıma iade değil, hediye çeki istemiştim..

en azından diğer 2 siparişim için bunu yapmayın dedim.
    tamam dediler.
    yani o diğer siparişlerdeki paralar kredi kartıma iade değil, hesabıma çek olarak tanımlanacaktı..

2 gün sonra mesaj geldi ''2. ve 3. siparişiniz için para iadeniz kredi kartınıza iade edildi''

ya yemin ediyorum küfür edeceğim arayıp..

not: iade edilen ürünler 5-10 tl'lik ürünlerdi. toplamda 1003 tl gibi bir rakam olduğu için 100 world puan kazanacaktım. şimdi para iadesiyle harcama tutarı 1000 tl'nin altına düştüğü için 75 world puan kazanacağım.

3 alışverişten 25'er worldpuan desek toplamda 75 tl zarardayım.
  • bankayı kazıklamaya çalışan yazarın işi olmayınca çemkirmesi.

rezalet puanım 0/10
  • hepsiburada'dan 3 farklı sipariş geçmişsin, sonrasında da bunların hepsini iade etmişsin. hepsiburada tüm paranı iade etmiş. nerede rezalet? daha ne yapacaklardı. hepsiburada'dan nefret ederim alışveriş falanda yapmam keşke batsalar ama sırf sen çakallık yapamadın diye hepsiburada'nın suçu ne?
  • çakallık yapmam engellendi rezaleti.
  • allah başka dert vermesin dicem de , derdini zkiyim demek daha mantıklı geldi.
  • donanımhaber ölücüsü yazarın çemkirmesidir.
    ürünü iade et ama satış yapılmış gibi wp kazan. güzel sistem.

üstüne bir de domalmadıkları için hb adına özür dilerim kardeş.
  • çakallığı götünde patlayan yazar ağlaması.
  • hepsiburada.com kedi olali bir fare tutmus. bi sen uyaniksin sayin suser.
  • o zaman ben de 05.01.2018 hepsiburada güzellemesi başlığı açayım. dün gece 23:00 da verdiğim sipariş bugün 12:30 da teslim edildi. hatta isimlerini hızburada olarak değiştirebilirler diye geçirdim içimden.