şükela:  tümü | bugün
  • fikir özgürlüğü adına sevindirici bir durumdur. insanlar hep aynı şeyleri düşünüp söylemezler, düşünceleri için insanları cezalandırmak nereden bakarsanız ahmakça nereden bakarsanız aptallıktır. ha fikir olarak bu duruma katılırsınız veya katılmazsınız bu değişir. burada sadece biraz kafanızı geri çekip fotoğrafın tamamına bakmaktır.

fotoğrafın tamamına baktığımda ise petrol gelirini arkasına almış bir koridor ile akdeniz' e indirecek bir terör devleti görüyorum. evet tayip bir amerika projesidir, fetö bir amerika projesidir, ergenekon, balyoz bir amerika projesidir, evet yolsuzluk operasyonları amerika projesidir, evet darbe bir amerikan projesidir. ancak bu demek değildir ki on tane yapılan işin 3 yanlış ise bu yanlışları görmemek değildir, veya tam tersi. o yüzden biraz uyanıp bu operasyonun bir savaş değil türkiye'nin geleceğini tehdit eden bir proje olduğunu görmemekte ahmaklıktır.

kusura bakmayın beni klavye başında emerika'nın da amına koyarız, yürü türkün gücünü göstereceğiz diye ahmakça sloganlar geliştirip türk askerini desteklediğini sanan ahmaklarla karıştırmayın. ancak hiç kusura bakmayın bu koridor yok edilmezse barışı savunacağın ülkenin geleceği tehlikeye düşecektir.

ha tayip afrin'e bunun için mi giriyor hayır. bunun tek sebebi proje olarak tayibe verilen sözlerin, teyip tüm verdiği sözleri yerine getirmesine rağmen amerika'nın verdiği sözleri tutmamasıdır. ancak bunun sonucu dahi bekâmızı tehdidi bu şekilde bertaraf edebileceksek bunun net bir şekilde hiçbir siyasi görüş ve iadolojiye bağlanmadan partiler üstü birlikle bu tehdidi bertaraf etmektir. ülke amerika birleşik devletlerinin ağır tehdidi altındadır.
  • muazzam olaydır. sayın erdoğan'a teşekkür ediyorum. birlik ve beraberliğe ihtiyaç olduğumuz şu günlerde umarım saz çalmasıyla gönüllerde taht kuran selho ve figen hanım'da çıkarlar. ha bir de türkiye'in birliği için çalışan osman kavala'da çıksın.