*

• tertemiz rezalet başlığı. açık, anlaşılır, net. puanım 10/10.

ayrıca aras kargo her yerde aynı galiba. kargo biraz ağırsa, kesinlikle bir yalan buluyorlar. ulen her defasında kendim gidiyorum şubeye kargo almaya, nasıl iş anlamadım.
  • büyük rezalet. okuma yazma bilen birileri olsa aslında sorun kısa sürede çözülür.
  • türkiye'de doğru düzgün bir kargo firması olmadığından sadece aras kargoya özgü bir durum değildir.
  • her zamanki aras kargo farkı, iş yerine gelen kargocu adınıza kargo yok diyor aracın içinde adım yazılı kargo poşetini görmesem kendimden şüphe edicem. sonra,
    aaaaa! evet varmış ...pişmiş kelle gülüşü.
    bazen sorasım geliyor hangi kargo şirketinde çalışıyorsun diye.. onuda bilmiyordur..
  • kargo benim gitmek istediğim yerleri bir bir gezmiş resmen.

rezalet gibi rezalet. bir kaç kargo firması daha var bunu becerebilen. insan üstü bir yetenek gerektiriyor.

halbuki sadece okuduklarını anlasalar yetecek ama, ne yapıp edip bi şekilde ortalığı karıştırmayı beceriyorlar.
  • o kadar diyoruz kullanmayın şu firmayı diye. türkiye'de kargo şirketlerinden bir tanesi bile işini doğru düzgün yapmıyor ama özellikle son yıllarda aras kargo içlerindeki en sorumsuz, en niteliksiz en iş ahlakından yoksun olanı. bunlarla yaşadığım rezilliklere başlık açmış olsaydım şimdiye reziller adında 3 ciltlik romanım çıkmıştı

ben şahsen , tek gönderim seçeneği aras olan yerden bir şey sipariş edeceğim zaman başka bir firmayla göndermelerini rica ediyorum, yok buna yanaşmıyorlarsa da o ürünü sipariş etmiyorum. malesef türkiye gibi iş ahlakının son yıllarda dibe vurduğu yerlerde müşterinin firmaları bir şekilde cezalandırması gerekiyor

rezalet puanım: 9/10
    artılar
    +rezalet güzel ve sade bir dille anlatılmış, uzun öyküleme tekniklerine yer verilmemiş
    +maddeleme tekniğiyle olayların kronolojik sıralamasına dikkat edilmiş
    +başlık açılmadan önce firmayla iletişim kurulması denenmiş, firma kanallarından çözüm alınamadığında ekşiye gelinmiş
    eksiler
    -kargo rezaletleri sıktı
  • artık eminim. kargo şirketleri işe alırlen iq testi yapıyorlar. iq'su ayakkabı numarasından büyük olanları "malesef beklentilerimizi karşılamıyorsunuz" diyerek sepetliyorlar. bunun başka bir açıklaması olamaz.
  • kargo hatay tarafından sınırı geçerse, işte o zaman sıkıntı. operasyon nedeniyle karışık biraz oralar.

inşallah kargonuz, sivas tarafına yönlendirilip, oradan karadeniz'e geçer de siz de biraz rahatlarsınız.
  • benim de bir kargom edirne yerine diyarbakır'a gitmişti.bunun için hiç şaşırmadım.
hesabın var mı? giriş yap