şükela:  tümü | bugün
  • tarih 5 şubat 2018
    saat 18:00 - 00:00

olan biten'de ekşisözlük hesabı tarafından duyurulan, sözlük ve daha önceki ziyaretçiler açısından bakıldığında seviye düşüren

"danla bilic, yarın akşam siz ekşi sözlük yazarlarının sorularını cevaplayacak. gözünüz sol frame'de olsun."

mesajı sebebiyle yarın akşam ekşi sözlük'ü 18:00 - 00:00 saatleri arasında terk etme olayı. bırak soru sormayı, o başlığın gündemden düşmediği her saniye şahsıma zul olacağından tek başıma sakin sakin yapacağım boykottur bu.

abilerim, panpalarım, kardeşlerim...

bu sözlük kemal kılıçdaroğlu, nevşin mengü, mirkelam, ali atay vb isimleri ağırladı son dönemde. unuttuğum başka isimler de olabilir. bu isimler içinden eleştirebilecekleriniz elbette vardır. hatta tamamını eleştirebilirsiniz. ne olursa olsun bu isimler senelerdir kendi alanlarında yer bulabilmektedirler. belli tecrübelere ve eğitimlere sahiptirler.

kısacası: danla bilic ne anlatacak lan bana? ya da kim ne soracak ona?

bu isimlerin ardından danla bilic gibi bir ismi buraya yakıştırmıyorum. seven sever. istediği insan makyajını yapsın, kim ne diyebilir? ama biz burada istemiyoruz. isteyemedik. sözlükte yükselen seslerden de anlaşılabileceği gibi sözlükte hatırı sayılır bir kesim bu olaya tepkili.

tepkili ama türlü başlıklara defalarca danla bilic kim amk bkz'si vermek dışında bir şeyler denemek gerekiyor sanki.

boykota bütün ekşi sözlük kullanıcıları davetlidir.

cumali ceber'lerin, enes batur'ların gelişini önlemek bizim elimizde. yarın 6 saat, öbür gün 6 hafta...
  • tatava yapma sus geç.
  • (bkz: hayaller meral akşener hayatlar danla bilic)

katılacağım boykottur.

edit:yarın öbür gün korktun mu diye çığıran kız gelirse şaşırmayın derim.
  • desteklenmesi gereken boykot.

düşünün geliyor ve soru sorulmuyor o saatte ekşiye girişlerde azalmış. gerçekten tokat gibi boykot olurdu ama işte ekşi burası içi beni dışıda sizi yaksın.

ekşi sözlük sayesinde tanidığım luzumsuz insanlar listeme bir kişi daha eklendi: enes baturun hemen altına yazıyorum.
  • kimse soru sormasın ya da soranlar da salak salak sorsun ki bi tarafı kalkmış yeri insin, havası sönsün. make up blogger larından kusacam. gerçi bizim şakşakçı ve işsiz millet takip etmese bunlar böyle şımaramaz, kabahat millette.
  • kesinlikle katılınması gereken boykuttur. bugün bunu getiren yarın enes batur'u ertesi gün cumali ceber'i getirir. bu kadına sorulacak nasıl bir soru kutsal bilgi kaynağına katkıda bulunabilir? soru sorana çok pis küfürler hazırladım.
  • girenin amk!!!

şaka maka böyle aptallık olmaz ya! benim sıradaki adayım tivorlu ismil gelsin ona da soralım amk
    velavelavelvela.
  • ooo boykot alırım bi dal.
    danla ney ney!
    kanzuk ben o kadından daha ünlüyüm, beni de çağır:)

danla bili bili biliç'in sözlük ziyareti.
  • varım. damla piliç kim amk. bu gibi yeni nesil ergenlerin de yabancı nickle prim yapması nedir.. allahın hayriyesi. sanki bana slovak.