şükela:  tümü | bugün
  • süper lig 20. hafta maçı.. pazartesi gününe denk geliyor ve saat 20:00’de başlayacak..
  • trabzonspor'un rahat bir galibiyet alacağı maç.

karşılaşmanın hakemi hüseyin göçek olarak belirlenmiştir.
  • trabzonspor'da burak yılmaz'ın olmayacağı maç. göztepe'de forvette kim oynayacak muamma.

tahmini göztepe ilk 11'im: beto/tanju-kadu-wallace reis-traore/selçuk-poko/tayfur-castro-gouffran/ghilas (demba ba?)

öncelikle wallace reis'in gelişi ile leo tekrar kulübeye gider diye tahmin ediyorum. leo'nun bence sol bek performansı ne kadar kötü ise süper lig'teki stoper performansı o kadar şaşırtıcı ve iyiydi bana göre. ancak kadu'nun dönüşü ile stoperlerden biri zaten kadu olacaktır. partneri de wallace reis olur. kosanoviç de hiç kusura bakmasın bu kadar temassız ve yumuşak oynayarak ideal ilk 11'de var olamaz. hatta benim 3. stoper tecihim de leo olur bu kadroda.

orta sahada selçuk-castro-poko banko zaten.

gel gelelim kanatlar ve forvete. öncelikle son haftalardaki hücum aksiyonlarındaki kısırlık ve tayfun'un geçen hafta getirdiği hareket, tayfur'u ilk 11'e döndürecektir. gouffran ise takım savunmasındaki katkısı ile diğer kanatta kendine yer bulmaya devam eder.

forvet muamma. demba ba fizik olarak hazır ancak maç eksiği var. tamer tuna'nın maça onunla başlayacağını hiç sanmıyorum. ghilas'ın da maç eksiği var ancak daha hazır durumda. bir diğer sürpriz gouffran'ın forvet çıkması olabilir o zaman diğer kanatta halil'i görebiliriz.

göztepe olarak en büyük şansımız burak yılmaz'ın olmayışı. ersun yanal gibi açık oynayan bir teknik adam olsaydı galibiyete yakın taraf göztepe derdim ama rıza çalımbay daha kontrollü bir teknik adam. o açından 3 ihtimalli bir maç olarak gözüküyor.
  • trabzonspor’un yüzde 1 milyar puan kaybedeceği maç.. favori skorum 2-2..

beni anladınız siz..
  • bu hafta bütün büyük takımlar puan kaybettiği için göztepe'nin de rakibi karşısında 2 puan kaybedeceğini düşündüğüm maç.
  • trabzonspor’un patlama yapacağı maç. içimde 5-6 golle farklı sonuçlanacağına dair his var.
  • maçları isterseniz haftanın tam ortası sabaha karşı yapın göztepe taraftarı yine takımını desteklemeye, tribün dersi vermeye armasının peşinden koşa koşa gelir.

skora gelirsek, 2-1 sanki.
  • galatasaray’ın da puan kaybetmesiyle puan kaybı olasılığının % 2 milyara çıktığı maç.

şunu da şöyle koyalım

trabzon’da bi kahve
  • fener, beşiktaş, başakşehir berabere, galatasaray yenilmiş.

12 puanlık maç. kesin kaybediyoruz.
  • rıza hoca bir kez olsun büyük takım hocası gibi davranırsa kazanacağımız bir maç olur.

trabzonspor'umuzun modaya uymamasını umduğum maç. kazanırsak zirveye oynarız yoksa 5-7 arası gidip geliriz.