şükela:  tümü | bugün
 • bağımsız plak şirketi table records'un 18 ekim’de karga kadıköy’de düzenlediği konser etkinliği.

  etkinlik afişi
  etkinlik linki

  ———

  21:00 – (bkz: fanikedi)
  22:00 – (bkz: onat önol)
  23:00 – (bkz: kozmik yıkım)
  00:00 – (bkz: to my lonely sik kid)

  -------

  (bkz: fanikedi)

  ne türde müzik yaptığını kendi de bilmeyen bir müzisyen. son albümü “biraz ciddi olsan”ı geçtiğimiz aralık ayı table records’tan yayımladı. 2016’dan beri ara sıra konserler veriyor.

  bandcamp
  spotify
  --------

  (bkz: onat önol)

  onat önol istanbul bazlı lo-fi müzik yazarıdır. solo müzik kariyerinde mount eerie, teen suicide ve giles corey gibi lo-fi indie sanatçılardan etkilenen onat önol’un gelişiminde post punk, dream pop, ambient ve midwest emo gibi türler de önem taşır. onat önceki yıllarda çıkardığı 3 albüm ve birkaç tekliden sonra 2018’in ekim ayında 4. albümü everyone asked about you’yu yayınlamıştır. onat önol’a davulda efkan zeren, ikinci gitarda ed caudwell ve bas gitarda ali can dilek eşlik etmektedir.

  bandcamp
  spotify

  ---------

  (bkz: kozmik yıkım)

  bakırköylü gürültü ve pislik triosu.

  spotify
  youtube
  youtube

  ---------

  (bkz: to my lonely sik kid)

  to my lonely sik kid, can demirok’un solo projesi olarak başlamış ve 2018'in sonunda baterist arda evren ve basçı eren semi dönmez, 2019'un başlarında ise gitarist erdem ünal’ın katılmasıyla 4 kişilik bir garage-indie rock grubuna dönüşmüştür. ilk ep’lerini 2019’un mart ayı table records aracılığıyla yayımlamışlardır. tmlsk, 2000'lerin garage rock revival grupları başta olmak üzere bir çok müzik tarzından ilham almıştır ve rüyamsı ama sert "suratında" bir soundları vardır.

  spotify
  youtube