şükela:  tümü | bugün
 • 5 temmuz’un ilk saatlerinde arkadaşımın apartmanında gerçekleşen olaydır.arkadaşım alt katından köpeğin acı seslerini duymuş. karşı apartmandakilerde perde açık olduğundan pencereden görmüş.köpeğin elini ayağını bağlamış. polise haber vermişler ama savcılık izin vermediği için içeri girmemişler. köpeği aldılar inceleyecekler . ama adam çoktan taşındı. ileride başka bi yerde yapacak bu şerefsiz. bugün köpeğe yapan yarın...sizden ricam lütfen bu konuyu yayalım . arkadaşımla birlikte bu işin peşini bırakmayacağız .

  edit: detay isteyen arkadaş olmuş . sabaha kadar adam çıksın diye bekledi mahalleliler, yerel basından kimse gelmedi. adam kimseyle muhattap olmadığı için ismi de yok ama polis birşey yapmazsa ev sahibinden ismini öğrenip savcılığa vereceğim. detayları ve gelişmeleri yazarım . basın haber yaparsa kaynak da ekleyeceğim .

  edit2 : köpek sokak köpeğiymiş. kapısının önünde besleyip gezdiriyormuş.
 • "çeyrek milyon nüfuslu bir şehrin herhangi bir yerinde, herhangi bir erkek, bir köpeğe tecavüz etti ve taşındı" deniyor şu haliyle. bunlar diken üstünde durduğumuz, dikkat çekmek ve hatta ifşa etmek istediğimiz, son derece hassas konular elbette. yazar arkadaştan ricam, biraz daha detaya ulaşabilirsek konuyu da, şerefsizi de uplayalım.
 • ulan bir kez şaşırtın lan. nasıl bir ülkede yaşıyorsak şu soktuğumun olaylarına hiç ama hiç şaşıramıyorum.
 • ön edit: silmiş

  iki üstteki arkadaşa kutahyalilar çok kötü şeyler yapmışlar galiba. bir piçin yüzünden bütün şehri zan altında bırakmak da ne demek? cuma günleri caddeleri kapatıyorlarmış, vay vay vay. lan iran'da yaşıyormuşum haberim yokmuş.

  önce sakince at gözlüklerini ve kendini mükemmel gösteren ön yargılarını kenara bırak, ondan sonra yorumunu yap çomar kardeş.
 • bu yapılanlar artık hastalıkla açıklanamaz hale geldi. bir sürü manyak türedi ve göz göre göre güçlerinin yettiğine çocuk, hayvan demeden işkence yapıyorlar. daha yeni twitter'da okuduğum bir hikayeden sonra sinirden elim kolum titreyerek mersin'de köpeklere tecavüz eden adambaşlığını açmışken üstüne bir de bunu görünce iyice yitirdim insanlara dair inancımı.