• muavin yerine eşek çalıştıran bir firmanın rezaletidir. bir bagaja sahip çıkamayan adamı neden işe alırlar anlamıyorum.

bu durumda kanunen yapacak çok bir şey yok. tazminat talepli dava açarsın zararının yarısı bile karşılanmaz. geçen zaman ve sinir harbi de cabası.

yapılacak en mantıklı şey bavulun izini sürüp bulmaya çalışmak olmalı. firmayla iş birliği içinde gibi görünüp senden önce inen yolcuların biriyle gitme ihtimaline karşı yolcuların bilgilerini almaya çalışabilirsin. muhtemelen aklına gelmiştir ama başkası karıştırıp senin bavulu aldıysa kendi bavulunu bırakmış olabilir. bu durumda bavulun kimde olduğu açıkça belirlenir.
    senin bavulu alan eleman kendi bavulunu da aldıysa bu hırsızlık oluyor zaten.

edit: ilk entryi okumaktan aciz bazı mal suserlar yine başlamışlar "metro turizme binilir mi yeaa haketmişsin, az bile yapmışlar vs." diye.

camışın biri de direkt okumadım iyi olmuş yazmış ya tiplere gel. %99u yazıdan oluşan bir sitede yazıyorsun ama yazanları okumuyorsun ha benim tosunuma naptın resimlerine mi bakıp yorum yaptın?

memleketin küçük bir kesiti gibi oldu sözlük yemin ediyorum.
  • biletin 3 veya 5 katı ödeniyor biletin arkasında yazar. tutanak tutturmuş olman gerek ama yoksa çamura yatıyorlar o yüzden her yolculuğumda kıyafet harici şeyleri yanıma alıyorum. aşağı koymam gerekse de her molada iniyorum ve bakıyorum ne olur olmaz korkusuyla.
  • bu niye metro kullanıyorsun diyen lerden gına geldi arkadaş. mecburen kullanıyoruz memelekete giden 5 firma var metro günde 6 -7 sefer düzenliyor diğerleri 1 yada 2 anca iş saatime zamanıma uygunsa mecburen biniyorum.
    bugün ziyarete gelen akrabamı gönderdim yine bu rezil firma ile araç yarım saat geç kaldı. bıktım ama mecuburum.
  • adamı niye linç ediyorsunuz destek olsanıza piçler! diyerek uplamak istediğim rezalet .
  • (bkz: okumadan entry girmek)

ulan adam demiş ki bakın, çalıştığı şirket almış metro turizm biletini. okumadan entry girmeyin dangalaklar. hüloğcu tayfadan farkınız yok, bilmeden, okumadan her şeyi biliyormuş gibi yorum yapıyorsunuz.

pisa sonuçlarından bahsedecektim, bir üstteki arkadaş bahsetmiş zaten.

tanım: rezalet gibi rezalettir.
  • aynada bir yüzüne bakıp kontrol etseydin inince. malum, metro muavinleri bagaj kaybetmekten başka hünerlere de sahipler.

geçmiş olsun. rezalettir.
  • noldu hani nerde..kimin ağzına boşalmış muavin..
  • adamlar araştırma sürecine girmiş, zaten o aşamada yapacak ya da verecek başka cevapları olamaz. giden gitti geçmiş olsun.
  • .
  • sol framede görünce, "yine nereye attırdılar acaba?" merakıyla geldiğim başlık.
hesabın var mı? giriş yap