şükela:  tümü | bugün
  • bu rezalet başlıklarına son verilmesi dediğim durumdur.

neden netflix başlığına yazılmıyor.

mağduriyetinize itirazım yok, şikayetinizi netflix başlığı altında da yazabilirsiniz.
  • "çakallık yapma çakallığın kralını görürsün" diyen netflix'ten tertemiz bir hareket.
  • aldığın hizmete verdiğin para rezalet değildir, bedeldir. sonuçta kurumsal firmaların sözleşmeleri var. eğer ücretsiz üyeliklerde kredi kartı bilgin varsa, kafadan dikkat etmen gerekiyor. bunu bilmiyorsan mağdur görünümüne sığınmamalısın.
    40 lira için de konuşulmaz. 3 ay bedava, bir ay da hizmet. aylık ortalama 10 kiraya geliyor. izlediğine say.
  • hesabı çift ekrana yükseltip bir ay bedava kullanmak ve ardından bu şekilde kullanmaya devam etmek varken yok yere bir ay bedava kullanma hevesine düşmüş insanların rezalet dediği gayet normal olan durum.
  • her ay yeni hesap açıp, bedava kullananlara ders olsun diyorsunuz da, azıcık araştırsanız bir mac adresi üzerinden sadece 1 bedava üyelik açılabileceğini görürdünüz. o internette gördüğünüz, burada gördüklerinizin hepsi troll. çok uzun zamandır var bu uygulama. eğer bir mac üzerinden bedava hesap açtıysanız, ayni mac üzerinden başka bir bedava hesap açamıyorsunuz. rezalet falan yok, sistem açığı bulduğunu düşünüp yapamayınca ‘rezalet’ olarak göstermek isteyen bir çift var sadece.

edit: anlatım bozukluğu, yabancı terimlerin türkçeleştirilmesi, ip - mac değişimi.
  • rezalet falan değildir siz nerenin salağısınız? evde daha önce ücretsiz netflix denemesi kullanılmış, sonra paralı halde kullanmışsınız veya kapatmışsınız bilmiyorum. sonra gelen kredi kartı ile yine bedava hesap alıp aynı cihaza girmişsiniz. netflix de bunu farketmiş. rezalet nerede? senin arkadaşın kendi hesabı ile gelirse hiçbir sıkıntı olmaz merak etme. sebebi de:
    (bkz: ip adress)
    (bkz: mac adress)
    (bkz: device id)

ortada bir rezalet yoktur. soktuğumun servisine verin aylık 20 tl kullanın işte.
  • ya salak salak rezalet puanım bu şu deyip favori kasmayın adam derdini dökmüş yazmış gereksiz gereksiz konuşmanın anlamı yok suyunu çıkartmayın. ben hepsiburadadan 0.02 kuruşluk mail ücretine hesap sormuş adamım bana da algoritma bozukluğu o 3-5 yıl önceydi abi para ödemeyeceksin takma boşver diyen müsteri temsilcisine canını yerim demişliğim var. o 1 kuruşun hesabını soracaksın değil 40 lira 1 kuruş kesse yine sorarım. o sarı öküzü vermeyecektik arkadaş mı diyeceğiz en baştan vermemeliyiz ben olsam yemin ederim son kuruşu kuruşunu alana kadar hesap sorardım böyle de bir manyağım kimse de kusura bakmasın
  • netflix in daha önceden denendiği ve kullanıldığı tv den başka isimle tekrar deneme amaçlı abonelik numarası çekmeye çalışan bir kişinin netflix in duruma uyanmasına rezalet başlığı açmasıdır, ve buna hak verenlerin görüldüğü başlıktır aynı zamanda
  • rezalet değildir. yazarın başına geleni götünden anlamasıdır. tamam, hesabın var. nerflix sana demiş ki; kardeşim, bu cihazla zaten bir ay ücretsiz kullanmışsın beni. başka bir kart ve başka bir hesapla aynı cihazdan ücretsiz hakkını ikinci defa kullanmaya kalkma. bizi mi siliyorsun?

ortada rezalet yok. ortada şark kurnazlığının garp teknolojisiyle bertaraf edilmesi durumu var. paran varsa ve seviyorsan ver parasını kullan. vay efendim yeni kart gelmiş, dur bir ay da burdan hüpletelim deme. paran yoksa da siktir git atv izle. hepsini geçtim burada bari ağlama.
  • böyle şeyler olmaması için sanal kart tanımlayın sonra limit belirleyin . hepsi bu