• 33 yıllık tarihimde birkaç kez ne diyeceğimi bilemedim, bu da o anlardan biridir.

her seferinde yok yahu daha mide bulandırıcı bir şey yaşayamayız bu ülkede diyorum, her seferinde haksız çıkıyorum.

bu insanlarla aynı zamanda, aynı coğrafyada denk gelmek için ne günah işlemiş olabiliriz acaba?
  • kimse ben orospu çocuğuyum demez o yüzden lütfen ama lütfen şu sosyal medya hesaplarinizi kontrol altında tutun ne bileyim sadece tanidiklariniz görsün vs .
  • gündem olmasi gereken oclugudur.
    bulunup gereken yapilmali, ciktiginyere geri sokulmalidir.
    devlet öldü, durum vahim. herkes kendi adaletini kendi saglasin. caylak arkadasimiza tavsiyem o ocgunu da kendilerinin ifsa etmesi. dunya alem bilsin nasil bir oc oldugunu.
  • toplumun irinleri bunlar. dönüştürülebilir, tedavi edilebilirler mi şu anki türkiye'de maalesef. cezaevine koysan rehabilite edilmeden ilk afla dışarı çıkar. ailesi 12 bin kişiymiş bu söylemler size kimleri hatırlattı ?
    cehalet hastalık değil bu a dostlar . bunlar örgütlü kötülük. neden örgütlü çünkü ceza almayacaklarını alsalar bile en kısa sürede yırtacaklarını biliyorlar.birbirlerinden güç alıyorlar.
    aileye mücadelelerinden kamusal desteğin verilmesi ve baskı oluşturulması adına başlık yukarı diyorum.
    edit : karşı tarafın beyanı akıl karıştırıcı. bu pisliği yapan hangi tarafsa 5 yaşındaki çocuğu kullanmış olmaktan dolayı suç işlemiş pisliktir. suçlu olan taraflardan hangisiyse irin olduğu konusunda fikrim sabittir.
  • (bkz: adalet)
  • siber zorbalığın ve pedofilinin bokunun çıktığının göstergesi.

artık devlet bu konuya bir el atmalı. bu konularda şikayet, dava ve karar işlemlerini hızlandırmalıdır.

her allah'ın günü birilerini tehdit edenleri, birilerine cinsel tacizde bulunanları ve pedofili manyaklarını görüyoruz.

müebbet yatmalı bunlar. bunlar insan falan değil. içleri pis. topluma küllüm zarar!

tedavi edilebilir, rehabilite edilebilir şeyler değil bunlar, bunlar tamamen tercih.
  • vah ki ne vah. bu tarz meseleler hukuken ivedilikle çözüme ulaştırılmalıdır. minik bir çocuğun hakkı devlet tarafından korunmalıdır.
  • bazı programlar sayesinde gizli hesapları bile ayan beyan görebiliyorsunuz. hatta hikayenizi izlediğini bile göremiyorsunuz o programı kullananın. dolayısıyla hiçbir şekilde güvende değiliz sosyal medyada. bu tarz sapıklar ve şerefsizler yüzünden sosyal medya kullanmamak da çözüm değil. adı üstünde sapık. siber suçlar için nasıl cezalar var neler uygulanıyor bilmiyorum ama daha kolay çözüme ulaşılabilecek yollar olsa keşke.
    bundan yıllar önce bir facebook sayfasında yaşı 3 10 arası kız çocuklarının fotoğraflarının paylaşılıp rezil yorumların yapıldığını görmüştüm. ve şikayetlere rağmen sayfanın kapanması neredeyse haftayı bulmuştu..
  • şiddete meyilim sıfır, bu haberleri okuyunca bazı katillere hak veresim geliyor. savcılık umarım gereğini yapar, siz de gerekirse instagramını adını paylaşın. böyle insanlar toplum içine çıkamayacak derece ifşalanmalı. bu insanlarla bir arada yaşayamayız.
  • tek yolu, adresi bulunup eşek sudan çıkıncaya kadar dövmektir. bir daha yapabiliyor mu?
116 entry daha
hesabın var mı? giriş yap