şükela:  tümü | bugün
 • lost izlemeyerek neyin kafasini yasiyorsun.
  sigarayi birakmakla cok iyi yaptin.
  ıstanbul maratonu'nu 3:53 de kosacaksin.
  haftada 150 km kosacaksin.
  yuzmeye baslayacaksin, 2km durmadan yuzeceksin.
  her sabah uyandiginda mutlu olacaksin.
  cekmekoy ormaninda gece kosacaksin.
  her sabah 5 de ormanda kosacaksin.
  dip not: inanmiyorsun dimi? 2014 de gorusuruz. optum bye
 • selam,
  biliyorum şu an biraz ergensin. iç dünyanda bir sürü fırtına var. öyle mi yapsam böyle mi yapsam diye kendini yer bitirirsin. daha iyisi olabilirdi diye üzülürsün. ama çok üzülmene gerek yok. çünkü sen aslında en iyisini yaptın. 5 yıl sonradan sesleniyorum; değiştirecek hiçbir şeyim yok. en güzeli böylesi. boşver sen de daha iyisini arama. mutlu olmaya bak. yalnız abuk subuk tiplere aşık olup kendini üzmezsen olur. öptüm.
 • o çocuktan ayrıldın diye ağlıyorsun ya he işte malsın sen. bir kaç ay sonra ayrıldığın için zil takıp oynuyor olacaksın bebişim. bu sene üniversite sınavını kazanamayacaksın, boşuna uğraşma zaten uğraşmıyorsun iyice saldın daha da salacaksın. he uluslararası ilişkiler okumaktan da vazgeçeceksin. bambaşka bir alanda yükseliyorsun tatlııım :)

  bu arada hayalindeki şehire sonunda gideceksin hem de orada 9 ay yaşayacaksın. ecnebi bi de sevgili yapacaksın ilik gibi bebe valla. bence bırak diğer hıyarları bunu bekle. öptüm bebişim, kendine daha iyi davran.
 • 5 rakamının kurtarmaması sebebiyle yazmaya lüzum görmediğim mektupdur.
 • çok fazla hata yaptın yanlış kişiye kapıldın ama artık doğru yoldasın.
 • çalışsana olum ya f liceksin yine derslerinden. niye devamlı aylaklık,serserilik peşindesin?
 • dünyanın en kişiliksiz adamı olsa bile; ona aşık olduğunu kabullen. kendinle ve onunla savaşmaktan vazgeç. kabullenmeye başladığın zaman; aşkın kavga etmek, rekabet etmek olmadığını anlayacaksın. bu konudaki fobini yeneceksin, başka insanları da sevebileceğin anlayacaksın. hiçbirşeyden korkma. korkmak acı çekmektir, korktuğun seyi yaşamak, yaşamış olduğun korkudan daha ağır olmayacaktır. çevrendeki, okulundaki insanlara benzemediğin için kendini suçlama. orjinal olmaktan korkma. ileride sahip olacağın herşeyi; bağımsız ve özgür düşüncelerin sayesinde kazanacaksın. karamsarlık sadece karamsarlığı getirir. insan karamsar olduğu kadar mutlu olmayacaktır hayatta. insan mutlu olmaya uğraştığı kadar mutlu olacaktır. öptüm. seni seviyorum
 • sevgili ben,

  sana bu satirlari onemli bir kehanette bulunmak icin yaziyorum; 5 yil sonra eksi sozlukte bir baslik acacaksin ve bu baslik cok tutacak. sonra bazi sirin kardesler zaman tunelinin frekanslariyla oynayarak senin basligindan esinlenmek suretiyle yaraticiliklarini zorlayip, benzer basliklar acarak sanslarini deneyecekler. onlari kardes belle ve bagrina bas olur mu?

  (bkz: 5 yıl sonraki ben'e mektup)

  edit: imla
 • dış görünüşünün farkına var. gözündeki gözlükleri çıkarıp saçını uzatmaya bak, sakın ha sakın 5 numaraya vurma. insanlara aklından geçenleri söylemekten korkma. yakışıklı çocuksun, git zayıfla. küfür eden kızdan hayır gelmez. kendini ön plana çıkarmaya çalışan insandan uzak dur. cıvık olma. ciddi dur, olgun davran ama bunu yaparken suratın eriğe dönmesin. montları dışında babanın kıyafetlerinden uzak dur. kulağını deldirdiğin için pişman olma. öğretmenlerinle arana mesafe koymak en iyisi. cool görüneceğim diye metal müzik dinlemeyi bırak. üzülerek söylüyorum ki hiç sevgilin olmayacak, 4 defa reddedileceksin. ama bunlardan öğreneceğin en önemli şey ise bu dünya da 5.999.999.999 kişinin daha yaşadığı. hatayı sakın ha sakın kendinde arama, çünkü onların sana çok çok saçma şeyler yaptığını anlıyorsun bir süre sonra. gelir ve ortaya yerleşir bazen, kaçamazsın. o yüzden tekiyle canını sıkma. ufkunu mutlaka ama mutlaka genişlet. şehri tanımaya bak. hayatını düşün, kendini düşün, ailenin ne yapmanı isteyip istemediği zerre önemli değil. ailen genelde bencildir seninle ilgili konularda. öptüm, bye :)

  not: 12. sınıfın başında başladığın diyetle 12 ayda 45 kilo vereceksin. ;) bunu söylediğim için sakın ha sakın, "nasıl olsa kilo vereceğim" zihniyetine bürünme! bunu söylememin sebebi uyanık olup, 12. sınıfa kadar geciktirmemen. çünkü hayat: "erken kalkan yol alır." mottolu ağır bir maraton (her ne kadar baban bunu kabullenmeyip sana kendi fikrini empoze etmeye kalkışmasına rağmen bu böyle).

  istekli ve atılgan olman dileğiyle...
 • 2012 temmuz 15'i hafta sayısal loto numaraları;
  3-6-14-22-45-46

  hadi bakim. oyna da bari paralel evrende falan mutlu olalım.