şükela:  tümü | bugün
 • lost izlemeyerek neyin kafasini yasiyorsun.
  sigarayi birakmakla cok iyi yaptin.
  ıstanbul maratonu'nu 3:53 de kosacaksin.
  haftada 150 km kosacaksin.
  yuzmeye baslayacaksin, 2km durmadan yuzeceksin.
  her sabah uyandiginda mutlu olacaksin.
  cekmekoy ormaninda gece kosacaksin.
  her sabah 5 de ormanda kosacaksin.
  dip not: inanmiyorsun dimi? 2014 de gorusuruz. optum bye
 • selam,
  biliyorum şu an biraz ergensin. iç dünyanda bir sürü fırtına var. öyle mi yapsam böyle mi yapsam diye kendini yer bitirirsin. daha iyisi olabilirdi diye üzülürsün. ama çok üzülmene gerek yok. çünkü sen aslında en iyisini yaptın. 5 yıl sonradan sesleniyorum; değiştirecek hiçbir şeyim yok. en güzeli böylesi. boşver sen de daha iyisini arama. mutlu olmaya bak. yalnız abuk subuk tiplere aşık olup kendini üzmezsen olur. öptüm.
 • o çocuktan ayrıldın diye ağlıyorsun ya he işte malsın sen. bir kaç ay sonra ayrıldığın için zil takıp oynuyor olacaksın bebişim. bu sene üniversite sınavını kazanamayacaksın, boşuna uğraşma zaten uğraşmıyorsun iyice saldın daha da salacaksın. he uluslararası ilişkiler okumaktan da vazgeçeceksin. bambaşka bir alanda yükseliyorsun tatlııım :)

  bu arada hayalindeki şehire sonunda gideceksin hem de orada 9 ay yaşayacaksın. ecnebi bi de sevgili yapacaksın ilik gibi bebe valla. bence bırak diğer hıyarları bunu bekle. öptüm bebişim, kendine daha iyi davran.
 • 5 rakamının kurtarmaması sebebiyle yazmaya lüzum görmediğim mektupdur.
 • çok fazla hata yaptın yanlış kişiye kapıldın ama artık doğru yoldasın.
 • çalışsana olum ya f liceksin yine derslerinden. niye devamlı aylaklık,serserilik peşindesin?
 • dünyanın en kişiliksiz adamı olsa bile; ona aşık olduğunu kabullen. kendinle ve onunla savaşmaktan vazgeç. kabullenmeye başladığın zaman; aşkın kavga etmek, rekabet etmek olmadığını anlayacaksın. bu konudaki fobini yeneceksin, başka insanları da sevebileceğin anlayacaksın. hiçbirşeyden korkma. korkmak acı çekmektir, korktuğun seyi yaşamak, yaşamış olduğun korkudan daha ağır olmayacaktır. çevrendeki, okulundaki insanlara benzemediğin için kendini suçlama. orjinal olmaktan korkma. ileride sahip olacağın herşeyi; bağımsız ve özgür düşüncelerin sayesinde kazanacaksın. karamsarlık sadece karamsarlığı getirir. insan karamsar olduğu kadar mutlu olmayacaktır hayatta. insan mutlu olmaya uğraştığı kadar mutlu olacaktır. öptüm. seni seviyorum
 • her şey çok güzel olacak =)

  imza: bir dost.
 • 2012 temmuz 15'i hafta sayısal loto numaraları;
  3-6-14-22-45-46

  hadi bakim. oyna da bari paralel evrende falan mutlu olalım.
 • simdi canim inadin ve hirsin yuzunden onca seyle ugrastigin icin senden tiksiniyorum. ama bir yanimda sana fena halde sahip cikiyor. o boklari yemeseydin daha guzel olurmuydu bilmiyorum ama ruh hastasi olmazdin. yine de iyi ki yapmissin hatalari ki dedenin dedifi gibi "ham" kalmadin. opuyorum yanaklarindan. o saklandigin sandikta rahat uyu. rahatsiz etmem seni. meraklanma.