• solucan çiftliği kurup gübre üretimi yapmak veya küçük bir seracılık da güzel kazanç sağlar.
  • altin alirdim . pulu para yapmak lazim mk.
  • 1 0cak 17'de uygulanacak yeni ötv'den önce gider 50 bine alınabilecek en iyi arabayı alırdım.. bu 1.2 tsi jetta da olur 1.5 dci megane'da.. 1 ocak 17'de de koyarım 60 bine ilanı en kötü 58'e satarsın.. hatta biraz daha beklersen 62-63ü görme ihtimalin bile var.
  • hiçbir iş. sokak aralarında işporta tarzı malzeme satmak dışında. zira giderler ki kira gibi bir sorunsal varken fantezi yazılım dışında bir düşünümü de olamaz.
  • büyük baş hayvan işine girmek olur
    hayvan gibi para var :-)
  • borcunu ödemek.
    memlekette borçsuz insan var mı?
  • forex ile 50000 tl paranızın eriyip gitmesini izleyebilirsiniz.
  • kesinlikle araba al sat. iyi araştırma yapabilirseniz ay da kemiksiz 5 bin lira cebinize koyarsınız.

şu an 1 daireye 1 milyon verip kiraya verdiğinizde 2 bin lira kazanmaktansa 50 bine 5 bin çok daha mantıklıdır.
  • 50bin tl birikim ile bir iş kurmayı istiyorum ancak tek şansım var, bu parayı batırırsam ciddi sıkıntı.
    butik kahve dükkanı
    drop shopping
    internet sitesi kurma yada netten satış
    çiğ köfte dükkanı
    coin al sat, borsa döviz vs vs yatırımları hariç. bunları istemiyorum.

***format falan demeyelim, herkes birşeyler alabilir bu başlıktan.
  • bigg, teknogirişim sermayesi ve tubitak 1512 kombosu düşünülebilir. 500 tane dişe dokunur işe 500 bin'er lira destek çıkılıyor, iki personelden birinin maaşı devletçe ödeniyor ve bunların arkası sorulmuyor. yine de başvurular 500'ü çok az geçiyor.

gidin teknokent'lere, bulun kafanıza göre, yurtdışına da satabileceğiniz bir ürün çıkarabileceğiniz proje, düzgün bir prototipe harcayın 50 bini, dosyanızı hazırlayın ve ürünü masaya koyun. siz yatırım bulun, yetenekler de amaçlarına ulaşsın.
hesabın var mı? giriş yap