şükela:  tümü | bugün
  • yeni türkiye’de gerçekleşmiş harika olay.

dağıtım bedeli de, trt payı da ananızın amına girsin. 20 milyar doları savunan orospu çocuklarına girsin.

lanet olsun yenisine ben eski türkiye’yi istiyorum. umudumuzu siktiler ya.
  • bazı illerde kaçak bedelinin de yansıtılmasıyla oluşan tutarın ödendiği faturalardır.

hatta bununla yetinmeyerek, kw. eklemesi yapan personeller de mevcut.

buna yönelik itirazım var, sonuçlanmasını bekliyorum, sonuçlanınca asıl skandal o zaman ortaya çıkacak
  • o da bişey mi? adamın biri 1 sterline şirket kurup milyarlık ticaret yapıyor.
  • en büyük payı dağıtım bedeli isimli hisse almaktadır. 30 küsür liraydı en son faturaya baktığımda. dağıtım bedeli ne arkadaş bu elektrik telleri zaten benim vergimle yapılmadı mı? halen ne parası alıyorsunuz. ne istiyorsunuz artık allah aşkına bi gidin ya.
  • la ne uyanması amına kodumun faturaları yüzünden gün yüzü mü gördük ki.

3 ayda su faturam toplamda 750 tl geldi lan. baraj işletsem o kadar gelmez amk. itiraz ettim, ses yok tabi ki. ananızı sikeyim bak yine dellendim.
  • aslında olay sadece elektrik faturası değil, genel olarak faturalardır.
    ulan şimdi de su faturam aklıma geldi. bu ay ödediğim su faturası 102 lira. kış günü 102 liralık nasıl bir su harcaması yapabilirim allah aşkına.
  • devletin tehdit altında olduğu şu günlerde sorgulanmayacak olan durumdur, kendi aramızda hallederiz(!)
  • insanı keriz gibi hissettirir. o yüzden buzdolabının fişini çektim zaten kullanmıyorum.
    hayırlısı be gülüm.
  • "25 liralık harcasaydınız 50 liralık öderdiniz. harcamayın arkadaşım. çok harcayana daha çok fatura geliyor işte, bunun nesini anlamıyorsunuz. lüks arabaya binen daha çok vergi veriyorsa çok elektrik kullanan çok fatura öder. bu kadar basit." dedi geri zekalı adam.

vergiler altında ezilen halkın artık bunu daha yüksek sesle dile getirdiği büyük sorunlardan biri.
  • yeni türkiye'nin demokratik uygulaması.