şükela:  tümü | bugün
  • dışarıdayken rahatlıkla farkedilebilen trajikomik bir durum. kafasını çevirerek bakanlar bile var.
  • cinsel açlığın yaş sınırının olmamasından kaynaklı durum.

ekleme: okuduğunu anlayamayan, iki ayaklı olduğu halde iletişim kurmasını beceremeyenlerin mesajlarıyla uğraşmak istemiyorum. daha bir satır yazıyı değerlendirmekten aciz varlıklar tanımadığı biri hakkında çıkarımda bulunacak hadsizliğe ulaşmışlar.

cinsel açlığın yaş sınırı olmaz diyorum, başlık özelinde 50 yaşın üzerindeki erkek de cinsel olarak açsa kadınların poposuna da başka yerlerine de bakabilir. bu başka nedenle bakmaz, sadece bu nedenle bakar anlamına gelmez. matematik sorusu değil bu tek bir cevabı olsun. cinsel olarak aç hissetmek ile cinsel yokluk içinde bulunmak da aynı anlamda değildir. her gün seks yapan biri yokluk çekmez, ama cinsel olarak açtır. diğer entrylerde başkaları da kendilerine göre nedenler açıklamışlar. insanların kendi düşüncelerini açıklaması sizi niye geriyor, katılmıyorsan kendi düşünceni yazarsın. benim veya herhangi birinin kadın poposuna bakma sebebine sen mi karar vereceksin! kendi fikrini ifade edecek kapasitesi olmayıp, başkalarına yazdığı bir satır entry için mal diyenler insan suretinde dolaşan değişik canlılar olduklarından onlara söyleyebileceğim fazla bir şey yok.
  • göte bakıyoruz. yusyuvarlak bakılıyor yani. bunu yaşı yok.

“yoo ben asla o göte bakmıyorum” diye histeri krizlerine girmeye gerek yok. yavşaklık etmeyin.
  • göte bakma yaş sınırının olduğunu öğrendiğim başlık.
  • güzel olan bir şeye bakarken neden yaş şartı aransın ?
    doğal olan durumdur. tabi hayvan gibi bakmamak şartıyla.
  • 20 yıl sonra ben. tabi 50+ yaşları görebilirsem.
  • eyvah amk son 10 sene
  • sen 50 yaşına geldiğinde göz ucunla bakmayacak mısın 20 yaşında bir genç kızın popisine??hadi dürüst olun.
  • göt önemli.
  • birkaç gün önce metroda amcanın birine yer verdim. ayakta, arkam ona dönük duruyorum, yerin altında olduğumuzdan camdan bakınca amcayı net olarak görüyorum.
    amca ayaktan başladı, bacaklara zum yaptı, elbisenin başladığı yerde biraz durdu, az daha yukarıya çıkıp orda baya bir oyalandı, bel bölgesini hızlıca geçti, sırt kısmında da fazla vakit geçirmeden boyun, kollar onları halledip kafadan çıktı.

tanım: hayatın olağan akışında, haber değeri taşımayan durum.