şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • araştırma yapılırsa evet, %90-95 gibi bir hayır ile karşılaşılabilir. ama teklif edilirse %10-15'i geçmez hayır cevabı.
  • bi kere de şu teklif biz erkeklere yapılsın ya.

edit: başlık sahibi bir kaç örnekleme yapmış ve buna göre vereceğimiz cevapları merak etmiş. 500 bin dolara yapabileceklerimi anlatsam uykularınız kaçar.

edit2: hemcinslerimden g.t verir misin gibi çok naif çok kibar sorular alıyorum, belli ki gelmeye de devam edecek. bu soruyu sizin güzel hatrınıza 2 bin dolar karşılığında cevaplarım.
  • araştırma yapılsa bu teklifi kabul edenlerin oranı %173 çıkar. kadınları geçtim erkekler bile kabul eder ahahahaha.

t: bir anket.
  • o paraya burda herkese alagavat diyen arkadaslar „önce hanim mi yoksa ben mi?“ diye sorabilirler.
  • 500 bin dolara bedenini 'kiralamayan' kadındır.

(bkz: orospunun yemini parayıı görene kadar)

sıcak parayı ortaya koyalım da sonra oran tartışalım bence.
    ayrıca burada namus timsali gibi geçinen arkadaşların dm çalışmalarını hayret ve ibretle izlemekteyiz.

görece yüksek olan bu para herkesin kafasını karıştırabilir deyip hem de arttırıyorum.

bu parayı sözlükte reddedecek erkek sayısı da bir elin parmağı kadar olur. *
  • bir ahlaki tuzak sorusu.

böyle bir soru, cevaplanmaması gereken değil, sorulmaması gereken sorudur.
  • ev, araba, belli miktarda altına ömür boyu ilişkiyi kabul eden çoğu türk kızı için bulunmaz nimettir bence. reddedeceklerini sanmıyorum.
  • winston churchill taktiği bu kızlar.. uyanık olun.. burdan nemalanıp 50-100 dolara teklif edecek kendini uyanık sananlarla muhattap olabilirsiniz...

chruchill in bir davette sosyetik bir "madam" ilen yaptığı anlatılan sohbet :

+ hanımefendi, beş milyon pound karşılığında benimle yatar mıydınız?
    - aman tanrım! bay churchill... hmm, sanırım şartları konuşmamız gerekirdi.
    + peki beş pound karşılığında benimle yatar mıydınız?
    - bay churchill, siz beni nasıl bir kadın sanıyorsunuz?!
    + onu zaten belirledik. şimdi fiyatta anlaşmaya çalışıyoruz

not: erkeğim..tokmağım..sertim..sımsıkı taş gibi..
  • götü eski haline getirmeye 50 bin dolar gitse , bi 50 bin dolarda psikolojik tedaviye gitse kalır 400 bin usd .. buralardan uzaklarda hiç sikilmemişcesine yaşayacağın yeni bir hayat kurmak için yeter ..