şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • 500 bin dolara ben bile veririm aga.
  • 500 bin dolara tek gecelik ilişkiyi reddecek insan zor bulunur. cinsiyetle alakası yoktur, karakterle ve özsaygıyla alakası vardır. azıcık beyniniz olsada öğrenseniz, insanlar insanlık tarihin başlangıcından beri alınır ve satılırlar. ne sizin, ne benim ne başkasının ayrıcalığı vardır. bu dünyanın zenginliklerinin %99 unu elinde bulunduran binde birinin sahip olduğu bir ayrıcalıktır.
  • günlük dolar kuruna göre hesap yaparsanız eğer miktar olarak çarpım işlemini yaptığınınızda karşınıza kadın gibi kadın olduğu sonucu çıkmaktadır.
  • çok var öyle kadın. şerefi onuru için yaşayan insanlar var bu dünyada. müge anlı'nın programına çıkardığı şerefsizleri izleye izleye herkesi orospu çocuğu sanıyor insanlar ama öyle değil. helal süt emmişler de var bu dünyada.
  • hayır diyecek kadın tanımadığım tekliftir. kusura bakmayın, hayat şartları malumunuz.
  • kendi ayaklari uzerinde duracak ekonomik ozgurluge sahip ve bedenini ticari bir mal olarak gormeyecek kadar kendine saygi duyan, paraya tamah etmeyen, hayatta baska degerleri olan kadindir.
    ayrica ekonomik ozgurlugu olmayan inancli anadolu kadinidir ve cogu annedir.

ha bu arada , 500 bin dolara tek gecelik iliskiyi reddetmeyecek olan aslinda erkeklerdir.
  • 500 bin dolara kendine olan saygısını tekrar kazanamayacağını düşünüyordur belki..
  • basligin "..tek gecelik iliskiyi reddecek insan" diye duzeltilmesi gerekir
  • yurdum insanı garibanlıktan 10 bin tl yi bile bir arada göremezken 500 bin doları kafasında canlandırmayacaktır.
  • kadınlar ciddi bir oranla reddebilir ama reddetmeyecek erkek tanımıyorum