şükela:  tümü | bugün
  • twitter'da kendini gösteren etikettir.
    yapılan paylaşımlara göre ise 50 kürt siyasetçisi apo için açlık grevine başlamıştır.
    https://twitter.com/…ndem/status/772723197666029568

elbette özgürlük kapsamında insan istediğini kendine önder seçebilir ve onun için kendisine istediğini yapabilir, mesela ismail abi ekranlara geri dönsün diye kendimi kesme özgürlüğüm var, belki de behzat ç yeni sezonu gelsin diye açlık grevine ben de başlayabilirim, fazla kilolarım da var zaten, ama bu mantıklı bir hareket olduğu anlamına gelmiyor bunların.
    işin şakasını geçersek, gariban kürt halkının hem kendi içinde hem de ülke bazında onlarca sorunu varken (ve hiç biri apo odaklı değilken), kürt siyasetçileri apo için kendimizi öldürürüz diyorsa, tez zamanda gerçekleşmesini arzu ederim. az sıvı ile bir insan 40 gün filan yaşayabiliyor galiba. daha fazla yaşarlarsa gizli gizli yedikleri lahmacunlar zıkkım olsun.
  • (bkz: hll spr dwm)
  • sonu hayirli biter insallah diye temennide bulunacagim eylem.
  • kameralar gidince adana iskender yemek yok ama
  • kendilerine eziyet edeceklerine kafalarına sıksalarmış daha iyiymiş. pkk'ya ve pyd'ye terör örgütü demeyen herkes geberebilir, sıkıntı yok
  • açlık grevi yetmez rica ediyorum ölüm orucu tutun ve sakın bırakmayın. yalnız dhkpcliler gibi tutun sizinkiler genelde kolpa oluyor ölüm orucu yaptığınızı iddia edip kilo almış çıkıyorsunuz. yaptığınız işi tam yapın şu klasik kürtçü siyaset manipülasyonlarınızı katmayın biliyorum ahlakınız bu, sizin için doğru söylemek çok zor ama bir sefer dürüst olun.
  • desteklediğim olay. bu da bir nevi doğal seleksiyon en nihayetinde.

sonuç; darwin ödülleri olacak gibi görünüyor.
  • hiç uğraştırmayın, bununla etiketleyin kendinizi işte. final cümlesi "devlet bize bakmıyor, kaç gündür açız!" bile olabilir. üzerinde o sıfatı taşıyan tiplere diyecek çok söz var ama neyse hadi.
  • hadi bakalım inşallah devamı gelir. darısı diğer apo hayranlarına.