şükela:  tümü | bugün soru sor
 • evet orospu çocuklarını unuttuk .
 • belirtilen kesim cahil midir fakir midir bilmem ama net gerizekalılar o belli yani. kıps.
 • bayağı bir kısmı hepimizden zengin.
  hanımların bilezikleri taa fizana yol olur ama işte para yemeyi bilmek de ayrı bir meziyet yoksa 30 tane bileziği sakladığınla kalıyorsun işte.
 • ak partililerin içine düştükleri yanılgı. kendilerini fakir ve gururlu müslüman olarak görürken, akpli olmayan herkesi çok zengin ahlaksız elit falan filan zannediyorlar.

  oysaki para akplilerde. akpli ama parasızsa kendisinde bi sıkıntı var demektir.
 • dedi betonu gelişmişlik göstergesi sanan fakir ve cahil...
  ve sonra hey maşallah şu köprüye bak dedi ve tevekkülle bir hülooooooğğğ çekti...
 • öyle ama
 • %1-2'lik kesimi fakir ve cahil değildir, onlar da zaten diğer kalan kesimi çıkarları doğrultusunda kullanmaktadır. hadi bu %1-2'lik kesim bir şekilde çıkarları için bu şekilde davranmaktadır da kalan kesimi çözmek mümkün değil.
 • yüzde ellinin önemli bir kısmı fakir ve cahil, fakir ve cahil olmayanlarsa çıkarcı ve fırıldak. bu kalan yüzde ellinin on numara süper insan olduğu anlamına gelmesin ama illallah ulan. yeter.

  zaten yarım yamalak olan devlet geleneğini bitirdiler, meritokrasiyi bitirdiler, küçük esnaf gibi ülke yönetiyorlar, başbakanın off-shore hesabı var lan pezevenk. ben iki kuruş vergimi kaçırsam polisi maliyesi ebemi siker. siz nasıl hazmediyorsunuz?

  ya demiyorum ideolojinizden vazgeçin, illa cehapeye mehapeye oy verin de ulan kendi oy verdiğiniz adamlara bari mukayyet olun, sizden korksunlar. size rağmen pişkin pişkin suç işlemekten korksunlar. desinler ki bu seçmen mal değil, hata yaparsak bizi ziker...

  kötüsünüz lan işte, cahilsiniz.
 • kendinden başka herkese orospu çocuğu diyen, insan dışı varlıkların bulunduğu başlık.

  akpartili değilim ama senin görüşüne karşı diye de kimseye hakaret edemezsin amına kodumun andavalı.

  direk üstteki entry sahibine yazılmıştır, çomar heryerde çomardır, çomarın akpartilisi chplisi mhp lisi olmaz.

  bu da başka bir görüşün çomarı işte.

  tabiki hepsi fakir ve cahil değildir, sosyal medya üzerinde çokça zengin varlıklı bilgili akpartili insan var, fakat çomar kısımları internette daha meşur olduğu için
  (bkz: göt kılı)
  (bkz: rte anamın üstünde yakalansa o.....luk anamdadır)
  gibi örnekleri çoğaltabiliriz. bunun biraz da akp ye karşıt görüşlü insanların daha fazla sosyal medya kullanmasına bağlıyorum, böyle videolar daha fazla yayılıyor ve daha fazla gündemde kalıyor. keşke sadece bunlarla gündeme gelseydi de bizde gülüp geçseydik.
 • çoğunluğu dar gelirli vatandaşlarımızın oluşturduğu kesimdir. ama bu demek değildir ki içlerinde iyi eğitim alanları yoktur, sözlüklerde trollük yapan akademisyenleri de bulunur, sözlüklerde ve sosyal medyada ufak da olsa maaş ile akp için çalışan üniversite öğrencileri de bulunur, milyonlarca vergi borcu affedilen işadamları da bulunur, milyonlarca euro'ya iş bitiricilik yapan eski bakanlar da bulunur. ama kelle başına vurduğumuzda en büyük oranı makarna ve kömür desteği alanlar kaplar.