şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: türk kızlarının ikiyüzlü ve riyakar olması)

elemana helal olsun, bu kezban sürtüklerin altında kalmayın veriştirin gitsin. mına koduklarım hem adama emrivaki yapıp hesap kitleyip kaçıyorlar hem de eleman hakkını isteyince yüzsüz diyorlar.

(bkz: gold digger)
  • 53 liranın ya da 25 liranın peşinde olmasından ziyade dinsizin hakkından imansız gelir vakası bu. ama hikaye aşırı sürükleyici, babası öğrendi mi merak ediyorum şu an.

edit: lan bu entry nası debeye girdi? o zaman (bkz: tümör hastası yiğit açıkgöz için yardım kampanyası)
  • dilara, feyza, melih, mustafa ve bir adet ocakta görevli taha abimizin rollerini paylaştığı gerçek kesit tadında bir hikaye.

--- spoiler ---

selamün aleyküm dilara ben mustafa
    --- spoiler ---

edit: osman olaya dahil oldu.
  • mustafa orta halli bir esnaf çocuğu haftalığı 50-100 lira olan kendi halinde bir liseli kardeşimiz. feyza ile dilara aynı mahalleden gözü açık geçinen lisede herkesin ağzının içine baktığı, bunun farkında olan ve erkeklerin nasıl çalıştığını manikürcü ablalarından öğrenmiş genç kızlar. feyza daha akıllı olanı dilara da onun yanında gezen ancak o kadar uyanık olmayan ekürisi. günlerden bir gün haftalığını alan mustafa indirimde olan lcwya ölücülük için yola çıkar. yürürken geçtiği kafenin önünde okulda hep gördüğü ancak konuşamadığı kızın kapıda sigara içmekte olduğunu görür. kız onu fark ettiğini anlaması için sigarayı atıp etrafı izler. bundan cesaret alan mustafamız naber diyerek hikayeye başlar. kızlar mustafa’dan uyanık olduklarını düşündükleri için gün boyu yediklerini mustafaya uygun bir dille kitlerler. ancak unuttukları bir şey vardır. mustafa bir dh ölücüsüdür. intikamını fazlasıyla alacaktır.
    ımdb: rating 8.7
    mustafa's revenge
    on 8th march...
  • öncelikle aramaya inandım lakin bulamadım.
    arkadasımız tanıdığı iki kızı görüp masalarına oturuyor ve kızlar cüzdanımız yanımızda değil ayağına hesap ödetiyorlar.
    ilgili link

--- spoiler ---

mutlu sonla bitiyor

--- spoiler ---

edit: melihten alınan 90 lirayla olay tam bir yaban tv belgeseline dönüyor. takan takana.
  • iki hatun kişinin de aynı gün cüzdanlarını evde unutmasını içeren vaka.
  • kitabı çıksa okurdum sanırım.karakterler çok tutarlı. şerefsizler belli, ölücüler belli. çok net. hikaye de çok sürükleyici. ana konusu ise, hesap kitleyen ablaların ölücülere bu numarayı çekmemeleri gerektiği.

ayrıca kaç tane bkz çıkar biliyor musunuz buradan?

(bkz: selamün aleyküm dilara ben mustafa)

(bkz: melih'in de ağzına sıçayım)
  • eleman salakmış kızlar da çakal

vahşi savana'da kıran kırana bir mücadeyi minik ceylan kazanmış

pozisyon temiz, devam kararı doğru.
  • dhci kardeşimizi sonuna kadar haklı bulduğum olay. yahu kızlar normal çay içseniz anlarım da 53 liralık ne yediniz ne içtiniz.

kız bi de yazmış böyle yapacaksan hiç ödemeseydin diye. ödenecek şey var ödenmeyecek şey var eleman niye durduk yere 53 lira ödesin. sonra parayı isteyince de klasik türk kızı tripleri.
  • - a thrilling drama of a young deadfucker donanimhaber boy in a small town of turkey, based on a real story.

new york times