şükela:  tümü | bugün
  • paramın yettiği arabadır.

otomatik vites ama sorunsuz olmalı. dsg-multitronic-cvt vs istemem. tork konvortörlü olmalı ki sorun çıkardı mı çözümü ucuz olsun.

dizel olmalı. ya da az yakmalı

sunroof olmalı

dijital klima olmalı

çok eski olmamalı. 80 bin km üstü ve kazalı, değişeni olmamalı.

edit: 2010 mazda 3 full donanım aldım 74 binde ilk sahibinden kazasız boyasız.

hafızalı koltuk, bluetooth, deri koltuk dışında arabada her şey var.
  • ben hep 50 bin liralık araba aldığım için katkı sağlayamayacağım başlık.
  • (bkz: fiat bravo) benim nazarimda tam bir f/p sampiyonudur.
  • kesinlikle

mitsubishi lancer

plase

mazda 3

iki aracında bilinen sorunsuzluğu, güvenliği ve üstün japon mühendisliği bir yana, görüntüleri de muazzam. en önemlisi, otomatik vites olanlarının piyasası olağanüstü, gün içerisinde rahatlıkla satılıyor.
  • c4 e-hdi
  • megan 3 der bu girdiyi buraya bırakırım. fiyat yakıt performansı olarak gayet iyidir. idare ederleri 43-47 bin tl aralığındadır. çok çok temizini bulursan maksimum 50 bin tl ye alabilirsin.az yakar çok kaçar.
  • eksi forum a hosgeldiniz.

edit:en azindan tanim var.
  • (bkz: hayırlı forumlar)

bir model yılı yazılmamış.
  • marka olsun derseniz, 2005-2006 model mercedes c serisi olabilir. xenon far, deri döşeme vs vs, bir çok güzel özellik var. tipi de fena değil.

ekonomik olsun derseniz, 2011-2013 ford focus olabilir. dizel motor az yakar, parçası kolay bulunur.

gençseniz, üniversiteye falan gidecekseniz, 2011 scirocco olur, 2007 mini cooper s olur. daha modelli bir mini one olabilir.

hanımın altına verecekseniz 2009-12 golf olur, 2007-2009 mercedes b serisi olur.

eşek niyetine binecekseniz fluence olur.

yani ihtiyaçlara göre değişir. 55.000 lira iyi bütçedir. her türlü memnun eder.
  • 2006-2008 arası temizi bulunursa ki bulunur. volvo s60 2.0 t5 muhteşem olur.