• makarna ve 1 adet tuborg amber alarak dünyalara sahip olduğunu düşünen yazar barındırır.
  • (bkz: 8 yemek)

tek kişi 3 gün. 3 kişilik aile 1 gün. 1 günde 50 tl. ayda 1500 sadece tek çeşit yemek o da. et yok. meyve yok. kahvaltı yok.
  • umarım ironi yapıyorsundur. aksi taktirde fakirsin ama beyin fakiri.
  • leş kokan 50 m2 lik odada hayatını sürdüren bir embesilin ekonominin iyi olduğuna ilişkin yorumu zaten başlı başına bir gerizekalılıktır.
    ekonomi ile ilgili yorum yapabilmen için evde bakmak zorunda olduğun en az 2 çocuk olmalı, bu çocukların ısınmasını, giyinmesini, yemesini içmesini dert etmen lazım.
    bu başlığı yazan şahıs ile çürükçül bir canlının yaşam kaygısı arasında bir fark yoktur...
  • bira yerine 5-6 paket daha makarna alabilirdin kardeş hiç ekonomi bilmiyorsun
  • insan 2 hafta yemek yemeden yaşayabilir, yani 2 hafta 0 (yazıyla sııfır) tl'yle geçirilebilir. ekonomi kötü diyenlere gelsin, şimdi foyanız ortaya çıktı!!!!!!!
  • "bakın bakın, bira aldım ki aktroll olduğumu düşünmeyin hehehe" alt metni barındırdığını düşündüğüm alışveriş eylemi.

adamlar artık karşımıza nelerle çıkacaklarını şaşırdılar.
  • o paketteki et midir tavuk mudur? allah kurtarsın ben linke tıkladım reklam olarak onkoloji hastanesi reklamı çıktı
  • bira torkunun birası olmadığı için pahalı bir alisveris gerçekleşmiştir.
  • "bir bira içki mi lan it!" şeklinde karşılık verilmesi gereken eylemler bütünü.
    şaka bir yana,
    bir bira içki mi lan it!
hesabın var mı? giriş yap